Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Snový anglický golfový itinerář, s nímž si zahrajete jako králové

Využijte novou interaktivní mapu na stránkách VisitBritain a najděte si nejlepší cestu do Británie z kteréhokoli místa na světě. | foto: Visit Britain

16 2010
Zapomeňte na šortky a vypněte mobilní telefon. Začíná golfový výlet po Anglii, kde se stále dodržují tradice. Zde máte jedinečnou možnost zahrát si na hřišti, na němž se konaly některé z největších golfových událostí světa a hráli tu i králové a královny.
Komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nastudujte snový golfový itinerář napříč Anglií a nechte cestovatelskou centrálu VisitBritain, aby vás provedla po třech nejslavnějších hřištích v zemi. Navíc můžete zkusit štěstí a zasoutěžit si o luxusní golfový zájezd pro celý flight.

Golf ve Velké Británii.

Využijte novou interaktivní mapu na stránkách VisitBritain a najděte si nejlepší cestu do Británie z kteréhokoli místa na světě. Nabídneme vám všechny pravidelné lety a trajektové linky do Spojeného království. Z pohodlí vašeho domova si můžete vybrat ubytování a automobil podle vašich představ, aby golfová dovolená v Británii byla bezchybná.

Golfový výlet zahajte ve Východním Sussexu v klubu Rye Golf Club v městečku Camber. Ray byl otevřen v roce 1890 a rychle se stal jedním z vedoucích anglických klubů.

Golf ve Velké Británii.

Rye, hostitel pravidelného klání President's Putter, každoročního golfového střetnutí týmů univerzit v Oxfordu a Cambridgi, doplnil v roce 1977 své původní hřiště Old Course devítijamkovým Jubilee Course. Na Rye není možné prostě přijít a hrát: hosté si musí návštěvu domluvit předem se sekretářem klubu, telefonicky na čísle 44 (0) 1797 228412.

Odtud zamiřte na severovýchod do klubu Royal St. George's, dějiště British Open z roku 2003 a 16. nejlepšího hřiště mimo Spojené státy podle časopisu Golf Digest's z roku 2005. Hřiště je plné zvlněných fervejí a hlubokých pískových bunkrů. Pro návštěvníky je v současnosti otevřeno od pondělí do pátku.

Golf ve Velké Británii.

Z hrabství Kent zamiřte na severozápad do Berkshire a klubu Sunningdale Golf Club, na hostitelské hřiště Walker Cupu v roce 1987. Klub má dvě hřiště, Old Course a New Course.

Old Course, otevřené v roce 1901, má 103 bunkrů a je lemováno borovicemi, břízami a duby. New Course, vystavěné o dvě dekády později, nenabízí tolik překážek, ale ferveje jsou užší. Klub je otevřený pro návštěvníky od pondělí do čtvrtka.

Další informace o tom, jak si užít v Británii golf naleznete zde.

Vyhrajte luxusní golfový výlet do Británie pro celý flight a proměňte vaše sny v realitu. Stačí odpovědět na soutěžní otázku, kterou najdete na golf.visitbritain.cz/soutez.html.

Veškeré informace o Velké Británii hledejte na www.visitbritain.cz.
Staňte se fanouškem Love UK na Facebooku!

Najdete na iDNES.czmobilní verze