Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Že „Schumiho“ manželka už přestavuje dům? Ne, tvrdí jeho manažerka

Sabine Kehmová | foto: iDNES.cz

3 2014
Že už Corinna Schumacherová přestavuje za víc než 300 milionů korun dům, aby v něm pro manžela Michaela, který už natrvalo zůstane v bezvědomí, vybudovala speciální nemocniční pokoj, tak jak to tvrdil britský bulvární list The Sun? A že se rodina už připravuje na to, že sedminásobný šampion F1 zůstane nemohoucí, tak jak ve zmíněném listu popisuje utajený rodinný přítel? Ne, nic z toho prý neplatí a jde o výmysly.

V německém listu Bild to vyvracela Schumacherova manažerka Sabine Kehmová. "Mohu jen zopakovat, že existují znamení, která nám dodávají naději," řekla Kehmová.

Vyjádřila se krátce i k oné informaci o nemocničním pokoji, který by měl vyrůst v Schumacherově hodnosném sídle ve švýcarském Glandu. "Že Corinna předělává dům, aby údajně beznadějný případ přivezla domů, jsou absolutně neopodstatněné spekulace."

Schumacher se zranil 29. prosince, kdy měl na sjezdovce nad francouzským střediskem Méribel vážný pád na lyžích. Podle vyšetřování najel na kámen, což ho vymrštilo do vzduchu a on pak hlavou narazil na další skálu. Po pádu byl ještě při vědomí, pak ho ale ztratil.

Prodělal dvě operace mozku a lékaři ho měsíc udržovali v umělém spánku, což je v obdobných případech podle odborníků poměrně dlouhá doba. Nyní je ve stádiu probouzení.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze