Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Říčany uvidí badmintonovou exhibici. Mistři si zahrají s dětmi

V Říčanech se bude konat badmintonová exhibice, při které si děti mohou zahrát s českou elitou. | foto: Tomáš Hajdu

4 2014
Badmintonová exhibice v podání českých reprezentantů a mistrů republiky, dovednostní soutěže pro děti a navíc ještě ojedinělá šance zahrát si proti české elitě: to bude páteční program v říčanském centru pro volný čas Na Fialce.

První narozeniny sportovního areálu a současně i badmintonového oddílu v Říčanech stojí za pořádnou oslavu. Proto své umění předvedou ti nejlepší čeští hráči.

Posuďte sami: 

Alžběta Bášová je pětinásobná mistryně republiky ve smíšené čtyřhře a 71. hráčka světového žebříčku. Kateřina Tomalová zase republikový šampionát vyhrála ve čtyřhře žen a několikrát zvítězila i na velkých mezinárodních turnajích.

Mužskou špičku budou reprezentovat Jakub Bitman, osminásobný mistr ČR a 71. hráč světového žebříčku s Pavlem Drančákem, trojnásobný republikovým šampionem ve čtyřhře mužů a českou jedničkou.

V rámci exhibice bude k vidění ukázka dvouhry i párových disciplín. Na vlastní oči tak můžete obdivovat badminton evropské úrovně, rychlou a pestrou hru plnou tvrdých smečů i jemných fines.

A spoustu zábavy si užijí i děti. Největším lákadlem je možnost vyzkoušet si hru s profesionály, připravené budou také zábavné dovednostní soutěže. Přímo na místě se lze zapsat do badmintonového oddílu Říčany, který pro sezónu 2014/2015 rozšiřuje tréninky mládeže.

Přijdete se také podívat?

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze