Řecko - Česko 3:2 (-21, 23, -19, 22, 13)
15:13
Konec zápasu, Řecko vyhrálo pátý set a tím i celé utkání!
12:11
Český tým stáhl ze 7:10 na 9:10, a o jeden bod prohrává i nyní, ve finiši pátého setu.
10:7
Hráči podléhají atmosféře, dělají více chyb než soupeř, a proto prohrávají.
25:22
Je vyrovnáno, domácí tým vyhrál čtvrtý set a srovnal na 2:2. Nesportovní publikum české hráče dokázalo rozhodit, ti zkazili dva servisy a ztratili set. Rozhodující míč Řecko získalo blokem proti Polákovi.
21:20
Bouřící hala vytvořila pro hosty velmi nepříjemnou atmosféru, diváci při českém podání pískají, hučí a snaží se hráče vyvést z koncentrace. Přesto se teď podařilo snížit.
21:19
Řekové získali čtyři body v řadě, pomohly jim k tomu vynikající zákroky na bloku.
Svět.liga
Francie doma prohrála s Japonskem 1:3 (-15, -24, 22, -21).
16:17
Hra je stále velmi vyrovnaná.
12:12
Jeden nevydařený příjem a zaváhání na servisu umožnily soupeři opět vyrovnat. Výsledek odpovídá průběhu hry, ani jeden tým soupeře v ničem výrazně nepřevyšuje.
Svět.liga
První konečný výsledek dnešního dne: Itálie - Portugalsko 3:0 (16, 18, 19) za 62 minut.
5:7
Po dvou vydařených blocích český tým svému soupeři ve velmi vyrovnaném čtvrtém setu mírně odskočil.
19:25
Reprezentace v Řecku opět vede, druhý set vyhrála 25:19! Mužstvu se daří, vyšlo i taktické střídání, když Kubala přišel na místo nahrávače pomoci bloku a byl úspěšný. Setbol pak proměnil nejlepší hráč českého týmu, univerzál Polák.
Svět.liga
Francie snížila na 1:2, ve třetím setu porazila Japonce 25:22.
15:17
Hosté hrají výborně a pořád si udržují mírný náskok před domácími. Daří se především v útoku, kde září Polák, dobře hraje i Pláteník. Bylo to 14:17, Řekové snížili právě esem.
Svět.liga
Itálie vede nad Portugalskem už 2:0, druhý set vyhrála 25:18.
7:10
Ve třetím setu hrají od začátku smečaři Pláteník a M. Novotný, a českému celku se daří. Povedlo se několik zákroků v poli, tým vedl už 10:5, pak soupeř mírně snížil.
25:23
Domácí tým proměnil třetí setbol a vyrovnal celkový stav zápasu na 1:1. Český tým ve druhé části zápasu tak dobře nepřijímal, v rozhodující fázi nedokázal udržet náskok a umožnil soupeři srovnat. Druhý set začali na smeči Pláteník s Dubšem, na lavičce zůstal Kubala. V závěru se na místo Dubše zapojil do hry Marek Novotný.
24:21
Řecko má setbol.
19:17
Vedení se přelévá ze strany na stranu. Domácí vedli 15:12, potom Češi získali pět bodů v řadě, aby vzápětí další čtyři ztratili.
Svět.liga
Japonsko vede ve Francii už 2:0, druhý set vyhrálo poměrem 26:24.
Svět.liga
Vedle skupiny D byla dnes úvodním zápasem rozehrána i skupina B, Itálie na domácí půdě v Perugii vyhrála první set s Portugalskem za dvacet minut 25:16.
13:11
Hra je stále velmi vyrovnaná, Řekové střídavě o jeden o dva body vedou, Češi se dotahují. Soupeř hledá správnou šestici, ve druhém setu už čtyřikrát střídal. Poprvé v utkání se představili Ntrakovits, Pantaleon a Lappas.
6:6
Hra je velmi vyrovnaná, Řekové zkazili tři servisy, ale přesto dokáží držet krok.
21:25
Český tým vyhrál první set! Ve střední části setu za stavu 17:14 dal Rak přímý bod z podání, Řekové následně třikrát zkazili servis a český tým šel do trháku. V rozhodujících okamžicích už nebyl na hřišti chybující Dubš, ale Pláteník. Reprezentanti zlepšili servis a sami velmi dobře přijímají.
Svět.liga
Ve Francii vyhráli Japonci první set 25:15
16:14
Domácí si udržují mírný náskok, Češi dobře útočí, ale nedaří se jim na servisu. Už šest podání reprezentanti pokazili.
14:13
Hraje se velmi vyrovnaný zápas. Český tým dlouho vedl, za stavu 8:10 donutil soupeře vyměnit nahrávače. Na místo Bozidise nastoupil Kournetas v jehož režii se domácím podařilo otočit z 10:12 na 14:13.
8:10
Češi hrají v modrých dresech, Řekové v bílých. Do utkání domácí nastoupili ve složení: 2 Gkiourdas, 10 Tsakiropulos, 11 Roumeliotis, 4 Kyriazis, 3 Chatziantoniu, 5 Bozidis, libero 7 Stefanou.
Svět.liga
Ve druhém utkání skupiny D v Nantes vede hostující Japonsko nad Francií 16:9 v prvním setu. S Larissou jsme ztratili spojení. Omlouváme se.