On-line z finále Australian Open

Rafael Nadal (1-Šp.) - Roger Federer (2-Švýc.) 7:5, 3:6, 7:6, 3:6, 6:2.
To je z dnešního přenosu vše, děkujeme za pozornost, hezký zbytek dne.
6:2
Je konec! Federer zahrál do autu a španělský hráč Rafael Nadal vítězí na Australian Open! Rogera Federera porazil 7:5, 3:6, 7:6, 3:6 a 6:2. Průběh zápasu byl až do pátého setu vyrovnaný, v rozhodující sadě ale Federer hodně chyboval a Nadal tak vyhrál po zásluze.
40:A
Skvělý Nadalův křížný úder bekhendem! Španěl má další mečbol.

2006 (Wimbledon) (F) Federer 6:0 7:6(5) 6:7(2) 6:3
2006 (Paříž) (F) Nadal 1:6 6:1 6:4 7:6(4)
2005 (Paříž) (SF) Nadal 6:3 4:6 6:4 6:3
40:40
Federer odvrací i druhý mečbol a dramatizuje průběh osmé hry pátého setu.
30:40
Nadal returnuje do zámezí.
15:40
Další Švýcarova chyba a dva mečboly pro Nadala!
15:30
Nadal returnuje první Švýcarovo podání do autu.
0:30
Federerova dvojchyba.
0:15
Federer podává na udržení se v zápase, od sítě ale zahrál do autu. Nadala dělí tři míče od vítězství.
5:2
A nakonec Federerův return do autu. Také Nadal si připisuje další čistou hru a má hodně blízko k tomu, aby poprvé vyhrál turnaj v Melbourne.
40:0
A další nevynucená chyba, z bekhendu posílá Federer míč do sítě.
30:0
Federer kazí...
4:2
Federer snižuje na 2:4 čistou hrou.
40:0
Poměrně snadno se Federer dostal při svém podání k vedení 40:0.
4:1
Nadal se trefil do prvního servisu, Federerův return končí v síti. Španěl se ujíma vedení 4:1 a je na nejlepší cestě k vítězství na turnaji.
40:30
Perfektně přesná hra švýcarského tenisty! Výměnu zakončil přesným úderem do rohu dvorce.
40:15
Federer se ještě drží, Španěl odvrátil jeho úder do sítě.
30:0
Další nevydařený Federerův fiftýn, Nadal je na nejlepší cestě k potvrzení brejku.
15:0
První výměnu páté hry ukončil při Nadalově podání Federer do sítě.
3:1
Nadal si vybojoval brejkbol a hned ho také proměnil. Španěl bere Federerovi podání a v páté sadě vede 3:1.
30:30
Švýcarova dvojchyba a Nadal srovnává na 30:30.
30:0
Perfektním bekhendem a skvělým podáním získává Federer první dva míčky čtvrté hry.
2:1
Čistá hra pro španělského tenistu, na podání se chystá Federer.
30:0
Nadal si pomáhá prvním servisem.
1:1
Perfektní první servis sice Nadal ještě vrátil, ale výměna skončila smečí Federera, který byl připravený na síti.
30:30
Švýcarovi teď pomohla páska.
15:30
Při vlastním podání odvracel Federer do autu.
1:0
Úvodní hru pátého setu získává bez větších problémů španělský tenista.
40:15
Perfektní Nadalův servis Švýcar neodvrátil.
30:15
Nadalův úder od základní čáry míří do autu.
0:0
Do páté sady podává Nadal.
3:6
Švýcarský tenista proměňuje hned první setbol a získává druhou sadu. O vítězi se tak rozhodne v pátém setu.
40:15
Federer má dva setboly, Nadal odvrátil do autu.
15:15
Při vlastním podání kazí Federer dlouhou výměnu, míč poslal do sítě.
3:5
Švýcar sice snížil na 15:30, v následující výměně ale chyboval a Nadal nakonec získává hru bez větších komplikací.
30:0
Míček z Federerovy rakety končí těsně za základní čarou.
2:5
Čistou hrou nakonec Švýcar získává sedmou hru čtvrté sady. Nadal bude podávat na udržení se ve čtvrté sadě.
40:0
Federer je na nejlepší cestě k potvrzení brejku.
2:4
Nadal opět posílá míček do autu a Federer mu tak bere podání!
30:40
Další Nadalova chyba přínáší Federerovi brejkbol.
15:30
Při Nadalově podání letěl míček ze Španělovy rakety do autu. Následuje jeho další nevynucená chyba.
2:3
Federer posílá míček do těsného autu a následuje už sedmá shoda. Švýcar ale nakonec ještě vybojoval výhodu a podání si s velkými problémy udržel.
40:40
Další nevyužitý Nadalův brejkbol!
40:40
Federer odvrací svým jedenáctým esem.
40:A
Nadal brejkbol nevyužil, následně si ale v perfektní výměně vybojoval další!
40:A
Další brejkbol pro Nadala, v této hře už třetí. Federerův úder se do dvorce nevešel.
40:40
Federerovu dvojchybu potvrdilo i Jestřábí oko.
40:40
Nejdelší výměna zápasu, na jejímž konci se Federer pokusil zkrátit hru. Nadal míček ale doběhl a vrátil se do hry, Federer následně zahrál do autu. Další shoda.