Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Ptejte se českých volejbalistů. Odpovídají z dějiště mistrovství světa

Volejbalisté budou z Itálie odpovídat na otázky čtenářů iDNES.cz | foto: cev.lu

27 2010
Tak trochu ve stínu v Česku pořádaného basketbalového šampionátu začíná v sobotu v Itálii mistrovství světa také volejbalistům. Česká reprezentace bude u toho a je připravena čelit těžkému rozlosování, které ji poslalo do základní skupiny s Francií, Čínou a Bulharskem.

O zkušenosti a zážitky z velkého turnaje se celý tým bude dělit i s čtenáři iDNES.cz. Hráči i trenéři budou po celou dobu svého účinkování na MS odpovídat na dotazy položené po internetu.

Ptejte se českého týmu

Posílejte otázky českým volejbalovým reprezentantům do Itálie. Hráči a trenéři vám budou průběžně odpovídat po dobu svého pobytu v dějišti šampionátu ZDE.

Permanentní dialog s fanoušky vedli čeští volejbalisté prostřednictvím stránek iDNES.cz už před čtyřmi lety na světovém šampionátu v Japonsku. Během putování turnajem za konečným 13. místem se tehdy do debaty zapojili téměř všichni hráči, trenér Haník i další členové realizačního týmu, a zodpověděli celkem 224 otázek. (Připomeňte si odpovědi volejbalistů z roku 2006)

"Dialog s fanoušky je pro nás důležitý," řekl nynější trenér českého týmu Jan Svoboda a bez váhání přijal nabídku v on-line dotazovně pokračovat i během letošního mistrovství světa.

Cíl mají volejbalisté stejný, stejně jako v roce 2006 se chtějí probít ze základní skupiny do dalších bojů. Z konkurence čtyř týmů postoupí tři nejlepší. Bulharsko je ve skupině jasným favoritem, další tři týmy by měly bojovat o zbývající dvě postupová místě.

Jak vidí své šance samotní volejbalisté? Jaký dojem na ně udělala hala v Turíně? Co budou říkat po svém premiérovém zápase? Zeptejte se na vše, co vás zajímá, hráči i trenéři jsou připraveni odpovídat ZDE.Najdete na iDNES.czmobilní verze