Pátek 12. ledna
Skupina A (Split):
Švédsko - Island 24:26 (8:15)
Chorvatsko - Srbsko 32:22 (14:9)
Skupina B (Poreč):
Bělorusko - Rakousko 27:26 (14:12)
Francie - Norsko 32:31 (15:17)
Sobota 13. ledna
Skupina C (Záhřeb):
Německo - Černá Hora 32:19 (17:9)
Makedonie - Slovinsko 25:24 (11:11)
Skupina D (Varaždín):
Španělsko - Česko 32:15 (16:9)
Dánsko - Maďarsko 32:25 (14:12)
Neděle 14. ledna
Skupina A (Split):
Švédsko - Srbsko 30:25 (16:10)
Chorvatsko - Island 29:22 (14:13)
Skupina B (Poreč):
Francie - Rakousko 33:26 (17:12)
Norsko - Bělorusko 33:28 (15:12)
Pondělí 15. ledna
Skupina C (Záhřeb):
Makedonie - Černá Hora 29:28 (15:16)
Slovinsko - Německo 25:25 (15:10)
Skupina D (Varaždín):
Maďarsko - Španělsko 25:27 (12:13)
Česko - Dánsko 28:27 (15:16)
Úterý 16. ledna
Skupina A (Split):
Srbsko - Island 29:26 (12:12)
Chorvatsko - Švédsko 31:35 (12:17)
Skupina B (Poreč):
Francie - Bělorusko 32:25 (14:11)
Norsko - Rakousko 39:28 (18:14)
Středa 17. ledna
Skupina C (Záhřeb):
Německo - Makedonie 25:25 (12:11),
Černá Hora - Slovinsko 19:28 (13:14)
Skupina D (Varaždín):
Česko - Maďarsko 33:27 (15:11)
Španělsko - Dánsko 22:25 (13:14)
Čtvrtek 18. ledna
Čtvrtfinálová skupina I (Záhřeb):
Norsko - Srbsko 32:27 (17:17)
Chorvatsko - Bělorusko 25:23 (15:12)
Pátek 19. ledna
Čtvrtfinálová skupina II (Varaždín):
Německo - Česko 22:19 (9:10)
Slovinsko - Dánsko 28:31 (14:16)
Sobota 20. ledna
Čtvrtfinálová skupina I (Záhřeb):
Švédsko - Francie 17:23 (8:10)
Chorvatsko - Norsko 32:28 (17:15).
Neděle 21. ledna
Čtvrtfinálová skupina II (Varaždín):
Německo - Dánsko 25:26 (9:8)
Makedonie - Španělsko 20:31 (6:15)
Pondělí 22. ledna
Čtvrtfinálová skupina I (Záhřeb):
Francie - Srbsko 39:30 (19:12)
Švédsko - Bělorusko 29:20 (16:11)
Úterý 23. ledna
Čtvrtfinálová skupina II (Varaždín):
Česko - Makedonie 25:24 (11:13)
Slovinsko - Španělsko 31:26 (13:12)
Středa 24. ledna
Čtvrtfinálová skupina I (Záhřeb):
Bělorusko - Srbsko 32:27 (16:11)
Norsko - Švédsko 28:25 (12:11)
Francie - Chorvatsko 30:27 (19:13)
Čtvrtfinálová skupina II (Varaždín):
Slovinsko - Česko 26:26 (11:12)
Dánsko - Makedonie 31:20 (12:12)
Španělsko - Německo 31:27 (14:13)
Pátek 26. ledna
Semifinále:
Španělsko - Francie 27:23 (15:9)
Švédsko - Dánsko 35:34 po prodl. (28:28, 16:14)
O 5. místo:
Chorvatsko - Česko 28:27 (16:10)
Neděle 28. ledna
O 3. místo:
Francie - Dánsko
Finále:
Španělsko - Švédsko