Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


PROGRAM: Přehled zápasů na mistrovství Evropy házenkářů

Čeští házenkáři (v červeném) motají hlavu rakouské obraně. | foto: Marie Stránská, MAFRA

21 2018
Od 12. do 28. ledna 2018 se v Chorvatsku koná mistrovství Evropy házenkářů. Zlaté medaile obhajují Němci.

Pátek 12. ledna

Skupina A (Split):
Švédsko - Island 24:26 (8:15)
Chorvatsko - Srbsko 32:22 (14:9)

Skupina B (Poreč):
Bělorusko - Rakousko 27:26 (14:12)
Francie - Norsko 32:31 (15:17)

Sobota 13. ledna

Skupina C (Záhřeb):
Německo - Černá Hora 32:19 (17:9)
Makedonie - Slovinsko 25:24 (11:11)

Skupina D (Varaždín):
Španělsko - Česko 32:15 (16:9)
Dánsko - Maďarsko 32:25 (14:12)

Neděle 14. ledna

Skupina A (Split):
Švédsko - Srbsko 30:25 (16:10)
Chorvatsko - Island 29:22 (14:13)
Skupina B (Poreč):
Francie - Rakousko 33:26 (17:12)
Norsko - Bělorusko 33:28 (15:12)

Pondělí 15. ledna

Skupina C (Záhřeb):
Makedonie - Černá Hora 29:28 (15:16)
Slovinsko - Německo 25:25 (15:10)

Skupina D (Varaždín):
Maďarsko - Španělsko 25:27 (12:13)
Česko - Dánsko 28:27 (15:16)

Úterý 16. ledna

Skupina A (Split):
Srbsko - Island 29:26 (12:12)
Chorvatsko - Švédsko 31:35 (12:17)

Skupina B (Poreč):
Francie - Bělorusko 32:25 (14:11)
Norsko - Rakousko 39:28 (18:14)

Středa 17. ledna

Skupina C (Záhřeb):
Německo - Makedonie 25:25 (12:11),
Černá Hora - Slovinsko 19:28 (13:14)

Skupina D (Varaždín):
Česko - Maďarsko 33:27 (15:11) 
Španělsko - Dánsko 22:25 (13:14)

Čtvrtek 18. ledna

Čtvrtfinálová skupina I (Záhřeb):
Norsko - Srbsko 32:27 (17:17)
Chorvatsko - Bělorusko 25:23 (15:12)

Pátek 19. ledna

Čtvrtfinálová skupina II (Varaždín):
Německo - Česko 22:19 (9:10) 
Slovinsko - Dánsko 28:31 (14:16)

Sobota 20. ledna

Čtvrtfinálová skupina I (Záhřeb):
Švédsko - Francie 17:23 (8:10)
Chorvatsko - Norsko 32:28 (17:15).

Neděle 21. ledna

Čtvrtfinálová skupina II (Varaždín):
Německo - Dánsko 25:26 (9:8)
Makedonie - Španělsko 20:31 (6:15)

Pondělí 22. ledna

Čtvrtfinálová skupina I (Záhřeb):
Francie - Srbsko 39:30 (19:12)
Švédsko - Bělorusko 29:20 (16:11)

Úterý 23. ledna

Čtvrtfinálová skupina II (Varaždín):
18:15 Slovinsko - Španělsko
20:30 Makedonie - Česko

Středa 24. ledna

Čtvrtfinálová skupina I (Záhřeb):
16:00 Srbsko - Bělorusko
18:15 Švédsko - Norsko
20:30 Chorvatsko - Francie

Čtvrtfinálová skupina II (Varaždín):
16:00 Makedonie - Dánsko
18:15 Německo - Španělsko
20:30 Slovinsko - Česko

Pátek 26. ledna

semifinále

Neděle 28. ledna

o 3. místo
finále

Autor:






Online gynekologická poradna na eMimino.cz
Online gynekologická poradna na eMimino.cz

V poradně gynekologa na vaše otázky odpovídá zkušený gynekolog MUDr. Jiří Škultéty.

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze