Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Přivítejte jaro golfem a očistěte tělo v britských lázních

Zatímco si golfisté užívají hry na jednom ze dvou mistrovských hřišť, jejich partnerky si mohou vyzkoušet požitek aromaterapie, hydroterapie a hýčkání v lázni z bylinného bláta. | foto: VisitBritain

31 2010
Přivítejte jaro a novou golfovou sezónu ve velkém stylu v některých z luxusních golfových lázní, které pro vás vybrala cestovatelská centrála VisitBritain. Vás i vaše golfové partnery čeká skutečné potěšení, ať už na idylických plážích jezera Loch Lomond, nebo na proslaveném hřišti St. Andrews ve Skotsku.
Komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Střediska, které představuje britský speciál, nabízejí jedny z nejlepších golfových hřišť na světě a zároveň nabízejí maximální luxus, komfort a relaxaci. 

soutěžte s visitbritain

Zkuste štěstí - VisitBritain pro vás připravila soutěž o luxusní golfový zájezd pro celý flight. Stačí odpovědět na soutěžní otázku.

Carrick, Loch Lomond

Carrick je jedno z nejvyhlášenějších nových mistrovských hřišť na pobřeží jezera Loch Lomond, které vlastní síť De Vere Hotels. Lázeňské provozy v klubovně samy o sobě stály okolo 10 miliónů liber.

Po golfu si můžete zaplavat, užít si lázeňských procedur nebo usrkávat z chladné sklenice šampaňského, odpočívat ve vířivce na balkóně a pozorovat golfisty, jak končí na osmnáctce. Skutečné potěšení pro golfisty a jejich partnery.

Golf ve Velké Británii.

Macdonald Marine Hotel & Spa, North Berwick

Hotel Marine je luxusní řada hotelů v blízkosti písečných pláží v North Berwicku s výhledem na golfové hřiště West Links. Nově renovované lázeňské provozy nabízí komplexní relaxaci po hře na Gullane (nebo některé z ostatních historických linksových hřišť v blízkosti).

Nabízené procedury zahrnují bio saunu, vjemové a masážní sprchy a hydro bazén se slanou vodou. Hotel Marine je jedním z nejúžasnějších lázeňských zážitků v blízkosti nádherné pláže.

Fairmont, St. Andrews

Středisko Fairmont nabízí špičkový lázeňský provoz s nejlepšími procedurami, včetně masáží lávovými kameny a obličejových masek Jurlique Jewels. Zatímco si golfisté užívají hry na jednom ze dvou mistrovských hřišť, jejich partnerky si mohou vyzkoušet požitek aromaterapie, hydroterapie a hýčkání v lázni z bylinného bláta.

Pokud existuje hotel, který vás oba dostane do sedmého nebe, je to určitě tento.

Golf ve Velké Británii.

Old Course Hotel, St Andrews

Historický Old Course Hotel sklízí plody rozsáhlé rekonstrukce. Vodní lázně Kohler v hotel Old Course skrývají jeden z nejpokročilejších konceptů v péči o celkovou pohodu.

Lázně používají vodu pro přirozenou léčbu těla a k dispozici je spousta zklidňujících procedur, včetně River Bath and Overflowing Bath, které používají barvy, díky kterým se budete cítit v absolutní pohodě. Po kole na blízkém hřišti Duke se v hotelu Old Course budete cítit jako milionáři.

Westin Turnberry Resort, Turnberry

Lázeňské středisko Westin Turnberry je zasazeno v Ayrshire a nabízí spoustu klidu a pohody. Ať už se jedná o jemný zvuk bublajícího vodopádu nebo bublajících vod teplé lázně, v Turnberry se budete cítit vždy naprosto v pohodě.

Vyzkoušejte pokročilou ajurvédskou masáž pomocí horkých kamenů nebo energetický tělový zábal. Golfisté mohou vyzkoušet legendární hřiště Turnberry, které hostilo Open 2009.

Více informací o Velké Británii hledejte na www.visitbritain.cz.
Staňte se fanouškem Love UK na Facebooku.Témata: lázně


Najdete na iDNES.czmobilní verze