Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Poznejte pět nejlepších ostrovních golfových hřišť ve Skotsku

Nejsevernějších 18 jamek na Britských ostrovech ve Whalsay je zasazeno do nádherného přírodního prostředí. | foto: Fairmont

3 2010
To, čemu dobrodružní místní obyvatelé říkají "Island hopping", je ten nejlepší způsob, jak si užít některá z nejlepších hřišť Skotska, kterému se přezdívá domov golfu.
Komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Skotské ostrovy mají všechny ingredience pro jedinečné golfové zážitky - ať už se jedná o vzácnou příležitost zahrát si na nádherných hřištích skrytých v odlehlých rybářských vesnicích nebo si jen tak projít linksové hřiště zasazené podél dlouhé písečné pláže.

Zažijte "divokou tvář" skotského golfu - je to nepopiratelně ten nejlepší způsob hry na nejodlehlejších a nejkrásnějších golfových hřištích, které se ve Skotsku nacházejí.

Golf ve Skotsku.

Whalsay, Shetland

Nejsevernějších 18 jamek na Britských ostrovech ve Whalsay je zasazeno do nádherného přírodního prostředí. Whalsay je jedno ze tří golfových hřišť na Shetlandu a je to odkryté hřiště ve slatinách s nádhernou scenérií na hřebenech útesů. Pokud se zvedne vítr, čekají vás velmi těžké odpaly z týček. Se vším všudy tady na vás čeká golfový zážitek, který se nedá srovnat s ničím jiným.

Stromness, Orkney

Nádherné, otevřené linksové hřiště, které se chlubí fantastickými výhledy na vodní plochu Scapa Flow. Hlavní událostí v golfovém kalendáři hřiště Stromness je bezpochyby otevřené mistrovství Stromness Open, které po dobu posledních 25 let přilákalo až 132 hráčů z celého Spojeného království, a někteří dokonce přijeli až z Keni, Kanady, Jižní Afriky a Austrálie.

Golf ve Skotsku.

Askernish, South Uist

Bezpochyby jeden ze skutečných skotských skrytých pokladů - tahle malá devítečka je jednoduše příliš dobrá na to, abyste si ji nechali ujít. Nachází se v Outer Hebrides v Askernishi a v roce 1891 ji navrhnul Old Tom Morris, a je považována za jedno z nejpřirozenějších hřišť na celém světě. Uvítání od místních je nezapomenutelné a výhledy jsou úžasné.

Machrie, Islay

Skutečná nádhera pro každého golfistu se sebeúctou - hřišti Machrie dal vzniknout v roce 1891 pionýrský architekt Willie Camplbell a za více než 100 let se téměř nezměnilo. V roce 1901 se na tomto hřišti odehrávalo vlastní otevřené mistrovství, kde se trojice Harry Vardon, John Taylor a James Braid utkala o 100 liber jako první cenu.

Golf ve Skotsku.

Shiskine, Arran

Jedno ze sedmi hřišť, které se nachází na ostrově Arran - Shiskine nabízí jedinečné 12jamkové hřiště, které je usazeno pod útesy Drumadoon u vesničky Blackwaterfoot, s nádherným výhledem na výběžek Mull of Kintyre.

Téměř na každé jamce odpalujete naslepo z týčka nebo si naslepo přihráváte na green, nebo obojí. Toto hřiště je skvělým příkladem toho, že eskapády ostrovního golfu mohou opravdu stát za to - hřiště jsou zde obecně velmi klidné ve smyslu počtu hráčů a ceny fíčka jsou úžasné.

Více informací o golfu ve Velké Británii naleznete na www.visitbritain.cz.

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.czmobilní verze