Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Pozdní domácí probuzení

17 2000
-
Utkání ve vršovickém ďolíčku k ozdobám ligy rozhodně nepatřilo. Na začátku byly dvě nepřesné střely domácího Janáčka a pak už se jen nehezky a úporně bojovalo. Diváci se tak pobavili až deset minut před koncem poločasu, když místní hlasatel s blížícím se soumrakem volal osvětlovače, aby se dostavil na své pracoviště. Po chvíli se sice reflektory rozzářily, jenže publikum by o nic nepřišlo, ani kdyby na trávník vidět nebylo. Na hřišti oboustranně převládala zbrklost, šance žádné, jen dvě propagační střely brněnského Doška. Tohle má být čtvrtý tým tabulky, kroutili fanoušci hlavami nad Petrželovým mužstvem. Domácí kouč se nejspíš o přestávce v kabině pořádně rozčilil, protože do druhé půle vletěli jeho hráči přece jen s větším nasazením. Vynutili si převahu, ale výsledkem byl jen nepřesný Janáčkův volej a prudká hlavička nabíhajícího Petrouše, kterou Přibyl kryl.

Rozhodčí: Bejlek. ŽK: Vomáčka, Freisler - Švancara, Baštař, Siegl, Došek, Cihlář, Břežný, Přibyl. Diváků: 3822.

Bohemians: Čontofalský - Hrbek - Doležal, Freisler - Petrouš, Melecký (67. Kulig), Návrat, Vomáčka, Mareš - Klago (74. Kulvajt), Janáček (86. Šnajdr).

Brno: Přibyl - Zúbek - Křivánek, Cihlář - Břežný (90. Kocman), Siegl, Polák, Baštař, Zbončák - Švancara (77. Maroši), Došek.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze