Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Jsem Maslák, říká Vetchý. A já Hejnová, dodá Liška. Pustí je do O2 areny?

12 2015
Dostaňte se do O2 areny, když už je na hlavní dny blížícího se halového ME v atletice beznadějně vyprodáno! Pavel Liška a Ondřej Vetchý však najdou recept. Jaký? To prozradí další a poslední ze série spotů v rámci kampaně s mottem "Fanoušek je součástí týmu".

Na dráze si oba herci nominaci nevybojovali, do haly se však chtějí dostat stůj co stůj. Zbyla jediná cesta - v přestrojení. Tudíž to zkusí v převlečení za české atletické hvězdy Zuzanu Hejnovou a Pavla Masláka. Jestli uspějí, to prozradí nejnovější video z dílny režiséra Jana Prušinovského, pod jehož vedením se točil například seriál Okresní přebor.

Do předchozích spotů se zapojili také přední atleti a trenéři, v závěrečném z úsměvných snímků však všechno zůstalo na hercích a pořadatelské službě. Bude neoblomná?

„Do natáčení jsme šli s Pavlem Liškou a Honzou Prušinovským proto, že ctíme sport, a to je sakra dobrý důvod,“ pravil Ondřej Vetchý, který se až do dorosteneckých let věnoval atletice, potom ale přešel na judo. „Proto cítím vůči atletice výčitky. A o to víc budu českým reprezentantům jako správný fanoušek fandit jako hrom,“ dodal.

Evropský halový šampionát atletů bude v termínu 5. - 8. března hostit pražská O2 arena a zbývají poslední lístky na první den, čtvrtek, kdy je na programu slavnostní zahájení a tři disciplíny.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze