Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Jak válet s novou partnerkou ukazuje v plážovém volejbalu Gálová

Plážová volejbalistka Eliška Gálová (vlevo) s Šárkou Nakládalovou. | foto: Jiří Seidl, MF DNES

17 2015
Pokud by Kristýna Kolocová hledala příklad, jak se nejlépe vylízat ze ztráty sportovní partnerky, mohla by ho najít u kolegyně z plážového volejbalu Elišky Gálové. Právě s dvojicí Gálová - Nakládalová prohrály Kolocová se Skalníkovou ve finále turnaje v Opavě.

Eliška Gálová byla sehraná s Hanou Třešňákovou, jejich hra se zvedala, snem byla účast na olympijských hrách v Riu. Jenže pak Třešňáková oznámila, že odchází do ciziny a Gálová musela hledat novou partnerku.

Letos v létě už si se Šárkou Nakládalovou vysloužily pověst dravých českých komet. Skvělé období završily prvenstvím na Super Cup Staropramen Cool v Opavě.

„Každá jsme si během turnaje vybrala nějaký horší zápas, ale důležité je podpořit se navzájem,“ uvedla kladenská hráčka Eliška Gálová, která opavské finále brala i jako odvetu za prohru v semifinále mistrovství republiky. „Tam na mě dolehla nervozita,“ připomněla Gálová.

Tady je Gálové letní jízda: Na Evropských hrách v Baku obsadila naprosto nečekaně páté místo, pár dnů po návratu zdolala nástrahy státnic na Vysoké škole chemicko-technologické a následně s parťačkou Šárkou Nakládalovou vyhrály výborně obsazený turnaj ve Vídni. „Užívala jsem si to, byla jsem v euforii,“ přiznala Eliška Gálová.

Rozchod s Třešňákovou je zapomenut.

Autoři: ,


Najdete na iDNES.czmobilní verze