Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Trutnov opouští už druhá Američanka. Nepřijela totiž zdravá

Amber Dvoraková vyčnívala se svými dvěma metry z klubka trutnovských basketbalistek. O jejích výkonech to však neplatilo. | foto: Vilém Fischl

1 2014
Sázka na Američanky přinesla basketbalové Kaře Trutnov další zádrhel. Zatímco Deja Mannová a Samantha Ostarellová očekávání od začátku naplňují, další dvě hráčky se v Krkonoších dlouho nezdržely.

Po nuceném odchodu Amber Dvorakové, jenž přišla do Trutnova v mizerné sportovní formě, podobně dopadla i její nástupkyně Quinyotta Pettawayová, která na východě Čech vydržela jen několik dnů.

Dvaadvacetiletá podkošová hráčka sice za trutnovský tým odehrála jedno ligové utkání, ale neprošla zdravotní prohlídkou a vrací se domů do USA.

„Je to pro nás další zklamání. Samotná hráčka i její agent nás před podepsáním smlouvy ujišťovali, že je zdravotně zcela v pořádku. Realita byla ovšem úplně jiná. Kontrakt proto nebude realizován a hráčka musí navíc uhradit náklady, spojené s její cestou a vyřízením výstupního listu od USA Basketball Federation, který jsme zajišťovali,“ konstatoval manažer Kary Trutnov Jan Braun.Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze