Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Nejde o golf, jde o tělo. Zaručeně nevylepšené...

Japanese Bikini Idols - golfové video. | foto: japansugoi.com

4 2009
Fenomén Japanese Bikini pronikl i do golfu. Lekce, které dostávají protagonistky této skupiny vnadných dívek, jsou typickou ukázkou produkce, která na DVD boduje (a vydělává) po celém světě.

Názory na tato videa jsou pochopitelně nejrůznější. Faktem však je, že Dajdžiro Obara všechny své krajanky opravdu z golfové hry leccos naučil. Jak se sám profesionál vyjádřil, "nemohl uvěřit svému štěstí, že byl právě on požádán, aby účinkoval jako trenér".

Hvězda japonských lechtivých skečí Joko Macuganeová slavila s golfovou holí velké úspěchy. Sedmadvacetiletá modelka se před třemi lety rozhodla skončit s přehlídkami a věnuje se pouze práci v bikinách. Takto "oblečená" natočila přes třicet DVD programů, jejichž názvy jsou občas bombastické (Killer Body), jindy hlubokomyslné (Lolita Paradox), jindy neutrální (Perfect Collection), ale nikdy v nich nejde o nic jiného než o to, předvést tělo.

Macuganeová měří jen 163 centimetrů, v čemž se od dalších členek skupiny nijak neliší. Liší se v umění trefit míč, což navzdory trenérovým výtkám dokazuje třeba v bunkeru. Šiori Kawanaová a Juka Suzukiová, které v sobě našly dost odvahy, že vzaly do ruky hole, už tolik golfových vloh nepobraly, raději to zkoušejí jen s putterem a nejvíc jim to svědčí v klubovně...

Dvaatřicetiletá legenda těchto DVD AKi Hošinová, známá jako "Japonský anděl", každoročně útočí na přední příčky příjmových žebříčků asijských celebrit. Dostupné informace zatím neříkají, že by se dala na golf. Její specialitou je fetiš a glamour.

Japonské "Bikini Idols" mají po přijetí do skupiny přísné smluvní podmínky. Nevystupují nahé a nesmějí se zaplést s porno průmyslem. Ovšem nejoblečenější jsou, když natáčejí ve sportovních trikotech. Macuganeová je z těch, které ke svým profilům přidávají přídomek "přírodní". Rozuměj: vylepšení plastickým chirurgem nebylo zapotřebí.

Autor:


Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze