Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Na Czech Open sázku nemáme, říká kapitánka Tigers Šteglová

12 2010
Její tým pod různými názvy kraloval Czech Open v posledních čtyřech letech. Teď povede florbalistka Dominika Šteglová klub Herbadent Tigers SJM jako kapitánka k pátému titulu v řadě. Ale sama přiznává, že letos ve vítězství moc nevěří.

Jaké máte cíle na letošním turnaji Czech Open?
Letos je turnaj velmi silně obsazen. Kromě české konkurence, bude na turnaji startovat šest švédských, jeden švýcarský a a jeden slovenský tým. Soupeři tak letos budou mimořádně ambiciózní a my, i když bychom si vítězství přály, tak budeme mít nižší cíle. Když nevyhrajeme, nebudeme tolik zklamané.

Příprava k němu tedy nyní nesměřuje?
Ne, příprava směřuje k Poháru mistrů, tam chceme uspět. Na Czech Open to bude tentokrát těžší. Tam si chceme především kvalitně zahrát a uvidíme, co z toho bude za výsledek.

Naposledy jste k sobě přitáhly velkou pozornost, když jste běžely v plavkách přes Karlův most jako součást sázky s kondičním trenérem. Splnil už i on svoji část dohody? Měl si, tuším, obarvit vousy na blond.
Přesně tak, obarvené na blond je však zatím neukázal. Musí to stihnout do začátku Czech Open, takže už moc času nemá. Snad se ukáže s novou vizáží už brzy.

Pro tento turnaj nějakou sázku chystáte?
Kdepak, tentokrát ne. Ale je pravda, že ta předchozí vzbudila velkou pozornost. Tolik novinářů se o nás zajímalo jen málokdy (smích).

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze