Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Motoskijöring ovládl Hrobský

25 2006
Nové Dvory - V seriálu Fuchs Oil Jihocup 2006 v motoskijöringu dál vyniká Jiří Hrobský se spolujezdcem Janem Jůzou. Dvojice vyhrála i třetí závod, který se jel v Nových Dvorech u Opařan. Startovalo 24 dvojic. Opět to byl nejvyšší počet účastníků v sezoně.

"Tentokrát byla obleva a sníh byl mokrý a hodně těžký," popsal podmínky Evžen Zadražil, který ve třetím závodě seriálu nestartoval a věnoval se jen zázemí. "Více padali lyžaři i motorky."

Vítězství Jiřího Hrobského bylo jistější než v předcházejících dvou závodech. Jejich největší soupeři, posádka Kočí - Bareš, měli problémy v rozjížďkách a do velkého finále nepostoupili. Malé finále vyhráli.

O druhém místě v celkovém pořadí rozhodl lepší výsledek v jednotlivém závodě. Kalaš byl nejlépe druhý, Pekař zatím třetí.

V sobotu se v Mladé Vožici pojede čtvrtý závod. Program je standardní. Dopoledne jsou přejímky a volný trénink. Závodit se bude po obědě.

VÝSLEDKY 3. závodu: 1. Jiří Hrobský - Jan Jouza (Motosportklub Chýnov), 2. Kalaš - Körber (Praha), 3. Pekař - Makovička (Štěpánovice), po 3. závodě: 1. Hrobský - Jouza 45 bodů, 2. Kočí - Bareš (mladá Vožice) 27, 3. Kalaš - Körber, 4. Pekař - Makovička, všichni 20.

Autoři:


Nejčtenější

bazar-sport-kola
bazar-sport-kola

Sportovní výbavu levněji? Na našem bazárku ano.

Najdete na iDNES.czmobilní verze