Házenkářky Mostu před reprezentační pauzou vyhrály ve Veselí

Radost házenkářek Mostu. | foto: Ondřej Bičiště, MF DNES

17 2018
Házenkářky Mostu před reprezentační přestávkou vyhrály ve 22. kole MOL ligy ve Veselí nad Moravou 33:31 a upevnily si vedení v tabulce. Před pražskou Slavií, jež má utkání k dobru, mají české mistryně náskok čtyř bodů.

Veselí v předchozím domácím duelu remizovalo právě se Slavií, favorizovaný Most si ale body vzít nenechal. „Černí andělé“ vedli po poločase o deset gólů, a i když domácí „Panenky“ dokázaly v závěru snížit, hostující tým si devátou ligovou výhru za sebou pohlídal.

Devět gólů na straně vítězek vstřelily Zachová a Szarková, v dresu Veselí se osmkrát prosadila Šustková.

Interliga má pauzu do středy 28. března, českou reprezentaci čeká příští týden kvalifikační dvojzápas s Dánskem.