Šest setin za bronzem. Ledecká dojela v super-G na mistrovství světa čtvrtá

4Ester Ledecká1:26,04
5Kajsa Vickhoffová Lieová1:26,16
6Marie-Michele Gagnonová1:26,29
Ester Ledecká

Velmi dobrý závod má za sebou také Ester Ledecká. Češka zaostala za bronzovou medailí o šest setin sekundy a končí na čtvrté pozici.

První závod letošního mistrovství světa vyhrála Švýcarka Lara Gutová-Behramiová, která byla velkou favoritkou. Stříbrná skončila další Švýcarka Corinne Suterová, bronz bere Američanka Mikaela Shiffrinová.

Slovinka Hrovatová, poslední lyžařka v závodu, dojela do cíle. Super-G žen právě skončilo.

Britka Tilleyová závod nedokončila.

Na trati nyní jede Baruzziová Farriolová z Argentiny, která je čtyřicátou lyžařkou na startovní listině.

Lyžařky se nyní řadí do spodních pater výsledkové listiny, platí to například pro Švédku Ivarssonovou (33. pozice) nebo Američanku Hurtovou (28. pozice).

Stuhecová uzavřela třetí desítku startovní listiny. Zbývá ještě třináct lyžařek.

Kanaďanka Grenierová je první závodnicí, která dnes super-G nedokončila.

Švédka Alphandová dojela na 26. místě. Není příliš pravděpodobné, že by některá z lyžařek na startu ještě zamíchala pořadím na nejlepších pozicích.

Američanka Johnsonová drží v cíli průběžnou 15. pozici.

Ani Francouzka Rouxová, ani Slovinka Ferková do pořadí na předních místech nepromluvily.

Ruska Pleškovová odstartovala jako 21. lyžařka v pořadí a na stejné pozici dojela také do cíle.

Druhou desítku startovního pořadí uzavřela Venierová, Rakušance zatím patří 18. místo.

Italka Marsagliaová je zatím nejpomalejší, na vedoucí Gutovou-Behramiovou ztratila téměř dvě a půl sekundy.

Velmi podobně je na tom také Rakušanka Scheyerová.

Italka Curtoniová jde do druhé desítky průběžného pořadí, zatím je na 16. pozici.

Vlhová rozjela svou jízdu velmi dobře, na druhém i třetím mezičase se držela v kontaktu s medailí. Nakonec je slovenská lyžařka průběžně devátá.