Francouzi vedou tabulku čtvrtfinálové skupiny I v Kolíně Nad Rýnem o dva body před Německem, a pokud v pondělí domácí mužstvo porazí Chorvatsko, budou mít oba týmy jisté semifinále.
Němcům a Francouzům pomohlo nečekané vítězství Brazílie 29:26 nad Chorvatskem, jež je v tabulce třetí.
Ve skupině II v Herningu si udrželi šanci na semifinále Norové. Poražení finalisté z minulého MS zdolali 32:28 Egypt a jsou se čtyřmi body třetí za šestibodovými olympijskými vítězi z Dánska a vicemistry Evropy Švédy.
Mistrovství světa házenkářů v Německu a Dánskučtvrtfinále |
Skupina I (Kolín nad Rýnem):
1. Langaro,4. Borges,6. Langaro,9. Pozzer,10. Almeida,11. ,11. Langaro,15. Chiuffa,16. Borges,17. Borges,19. Pozzer,22. Langaro,23. Toledo,26. Langaro,28. ,29. ,33. Borges,34. Borges,35. Tercariol,37. Langaro,39. Hackbarth,41. Teixeira,44. Teixeira,49. Langaro,54. Toledo,57. Toledo,60. Langaro
2. Duvnjak,6. Štrlek,9. Štrlek,13. Duvnjak,13. Duvnjak,18. Stepančić,20. Musa,21. Stepančić,22. ,23. ,25. Stepančić,26. Duvnjak,32. ,36. Štrlek,40. Stepančić,40. Horvat,41. Horvat,43. ,50. Duvnjak,52. Karačić,53. Horvat,53. Vranković,58. Duvnjak
Tercariol, Almeida – Teixeira, Valadao, Toledo, T. dos Santos, Pozzer, Borges, Chiuffa, Teixeira, Novais, Ponciano, Langaro, Nantes, Hackbarth, Rodrigues.
Stevanović, Sego – Duvnjak, Stepančić, Vida, Horvat, Karačić, Blażević, Štrlek, Musa, Cindrić, Slisković, Mandić, Kozina, Vranković, Jaganjac, Šipić, Bicanić.
13. Jónsson,14. Gudjonsson,16. Einarsson,19. Arnarsson,20. Einarsson,21. Elísson,21. Jónsson,23. Einarsson,28. Jónsson,29. Trastarson,30. Gíslason,33. Gudjonsson,33. Arnarsson,34. Gudjonsson,42. Gudmundsson,45. Elísson,46. Jónsson,49. Jónsson,53. Gíslason,56. Trastarson,59. Gudmundsson,60. Gudjonsson
1. Mahe,4. Grebille,8. Gerard,9. Gerard,11. Porte,11. N. Karabatić,14. Porte,16. Mem,17. Porte,20. Mahe,21. Grebille,22. Porte,26. Fabregas,27. Porte,28. Mahe,34. Richardson,35. Guigou,36. Richardson,37. Fabregas,38. Abalo,40. N'Guessan,41. Richardson,43. Abalo,48. Guigou,51. N'Guessan,53. Richardson,55. Lagarde,56. Abalo,57. Richardson,59. Abalo,60. Lagarde
Gústavsson, Björgvinsson – Elísson, Sigurmannsson, Gíslason, Gudmundsson, Magnússon, Ingason, Kristjánsson, Arnarsson, Gudjonsson, Gústafsson, Trastarson, Jónsson, Rikhardsson, Einarsson.
Dumoulin, Gerard – Remili, Lagarde, Richardson, Mem, N. Karabatić, Mahe, Grebille, N'Guessan, Abalo, Guigou, L. Karabatić, Fabregas, Dipanda, Porte.
Rozhodčí: Kurtagić, Wetterwik (oba SWE)
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Francie | 4 | 3 | 1 | 0 | 113:99 | 7 |
2. | Německo | 3 | 2 | 1 | 0 | 83:65 | 5 |
3. | Chorvatsko | 3 | 2 | 0 | 1 | 80:75 | 4 |
4. | Španělsko | 3 | 1 | 0 | 2 | 81:81 | 2 |
5. | Brazílie | 3 | 1 | 0 | 2 | 72:84 | 2 |
6. | Island | 4 | 0 | 0 | 4 | 93:118 | 0 |
Skupina II (Herning):
2. Lékai,5. Balogh,7. Balogh,7. Bodó,16. Lékai,17. Bánhidi,18. Lékai,19. L. Nagy,21. Balogh,22. Lékai,23. Bodó,24. Bánhidi,28. Lékai,28. Balogh,30. Balogh,32. Lékai,34. Bóka,35. Lékai,36. Bodó,40. Balogh,43. Bodó,45. Balogh,49. Bóka,54. Juhász
1. Šujrif,3. Džaballáh,4. Husní,8. Sanaí,10. Husní,15. Sanaí,16. Šujrif,21. Sanaí,23. Šujrif,23. Sanaí,26. Muhammad Súsí,29. Husní,30. Muhammad Súsí,34. Bughanmí,34. Alouini,42. Bughanmí,52. Sanaí,54. Bughanmí,58. Husní,60. Bughanmí
Székely, Mikler – Sipos, Ilyés, Schuch, Juhász, Császár, Balogh, Ligetvári, Bóka, L. Nagy, Máthé, Bánhidi, Szita, Bodó, Hornyak, Lékai.
Missáví, Bedví – Madždúb, Alouini, Alavíní, Husní, Hadž-Júsúf, Maaraf, Sanaí, Saafí, Bughanmí, Muhammad Súsí, Džaballáh, Baša, Šujrif, Džazírí, Bin-Abdalláh.
6. Röd,7. Jöndal,9. Sagosen,10. Röd,11. S. Johannessen,13. Jöndal,16. Röd,18. Sagosen,19. Sagosen,23. Röd,25. Myrhol,27. Röd,28. Jöndal,31. O'Sullivan,34. Myrhol,35. Röd,37. Sagosen,38. Myrhol,41. Sagosen,43. Myrhol,49. Röd,51. Björnsen,53. O'Sullivan,54. Sagosen,57. Röd,58. Sagosen,59. Röd,60. Röd
2. Umar,3. Šebíb,4. Hadžách,7. Hasan,8. Šebíb,11. Umar,11. Al-Wakil,14. Hadžách,16. Sanad,20. Al-Dirá,21. Al-Wakil,26. Sanad,26. Al-Wakil,28. Sanad,31. Abdalráhím,36. Al-Áhmar,39. Al-Dirá,41. Sanad,43. Zejnelbédín,45. Chajrí,46. Chajrí,53. Zejnelbédín,54. Al-Áhmar,56. Hasan,58. Al-Dirá,59. Šebíb
Gulliksen, Christensen, Bergerud – Röd, Björnsen, Blonz, Gullerud, Lie Hansen, Jakobsen, Jöndal, S. Johannessen, Myrhol, O'Sullivan, Reinkind, Sagosen, Tangen.
Altajar, Handáví – Abdalráhím, Abdú, Al-Áhmar, Al-Dirá, Almasrí, Al-Wakil, Hadžách, Hasan, Chajrí, Nawar, Umar, Sanad, Šebíb, Zejnelbédín.
34. Abdalráhím
Rozhodčí: Lopez O. (Esp) – Sabroso A. (Esp)
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Dánsko | 3 | 3 | 0 | 0 | 91:70 | 6 |
2. | Švédsko | 3 | 3 | 0 | 0 | 95:77 | 6 |
3. | Norsko | 3 | 2 | 0 | 1 | 92:82 | 4 |
4. | Maďarsko | 4 | 1 | 1 | 2 | 108:110 | 3 |
5. | Egypt | 3 | 0 | 1 | 2 | 82:89 | 1 |
6. | Tunisko | 4 | 0 | 0 | 4 | 91:131 | 0 |