Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Tydlitátová urvala na mistrovství republiky v aerobiku dva tituly

Momentka z mistrovství republiky v aerobiku v Ostravě | foto: Alexandr Satinský, MAFRA

6 2014
Tereza Tydlitátová z pražského klubu Corridoor je nejúspěšnější účastnicí mistrovství republiky v aerobiku, které poprvé v historii hostila Ostrava.

Tydlitátová vyhrála soutěž žen i trojic spolu s Veronikou Kubíčkovou a Veronikou Šindelářovou. V kategorii nad 17 let byla za Tydlitátovou druhá Kristýna Zahradníčková z Juniorského fitness klubu Louny a třetí Tamara Jiříková z Corridooru.

„Všechny tři jsou naprosto vyrovnané, záleží i na nejmenší chybě nebo drobné nuanci, které se některá z nich dopustí. A teď to vyšlo nejlépe Tereze, za což jsem moc rád,“ řekl trenér klubu Corridoor Jakub Strakoš.

Mistryně světa z roku 2010 Denisa Barešová chtěla v Ostravě ukončit závodní kariéru, ale bohužel nedorazila kvůli zranění zápěstí.

Kategorii stepů ovládl v nejstarší kategorii 17 a více let havlíčkobrodský SRC Fanatic pod vedením trenéra Roberta Mrkvičky.

Mistři Evropy Kateřina Šmejkalová a Brenton Andreoli z Fitness Centra Báry a Hanky Šulcové a ADK vyhráli soutěž párů.

V dospělých fitness týmech obvykle září Aerobic Dancers Kladno, ale tentokrát zaostal za očekáváním.

„Z šampionátu si vezeme sice jen jednu medaili, protože holky onemocněly a nebyly ve své kůži, ale to na mistrovství světa doženeme. Naše chytlavá choreografie podle nejnovějšího alba Pink je vyladěná do posledního detailu, tak určitě máme co předvést!“ svěřila se trenérka Lenka Procházková.

Mistrovství světa bude letos 21. až 26. října v Praze.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze