ME házenkářekPříloha k šampionátu ve Francii |
Čtvrtek 29. listopadu
Skupina B (Nancy):
Francie - Rusko 23:26 (11:11)
Pátek 30. listopadu
Skupina A (Nantes):
Srbsko - Polsko 33:26 (13:14)
Dánsko - Švédsko 30:29 (15:16).
Skupina B (Nancy):
Černá Hora - Slovinsko 36:32 (18:12).
Sobota 1. prosince
Skupina C (Montbéliard):
Maďarsko - Nizozemsko 25:28
Španělsko - Chorvatsko 25:18
Skupina D (Brest):
Norsko - Německo 32:33
Rumunsko - Česko 31:28
Neděle 2. prosince
Skupina A (Nantes):
Polsko - Dánsko 21:28
Švédsko - Srbsko 22:21
Skupina B (Nancy):
Slovinsko - Francie 21:30
Rusko - Černá Hora 24:23
Pondělí 3. prosince
Skupina C (Montbéliard):
Chorvatsko - Maďarsko 18:24 (9:13)
Nizozemsko - Španělsko 28:27 (14:11)
Skupina D (Brest):
Německo - Rumunsko 24:29 (11:14)
Česko - Norsko 17:31 (10:20)
Úterý 4. prosince
Skupina A (Nantes):
Švédsko - Polsko 23:22 (10:5)
Dánsko - Srbsko 25:30 (13:17)
Skupina B (Nancy):
Rusko - Slovinsko 27:29 (13:13)
Francie - Černá Hora 25:20 (16:8)
Středa 5. prosince
Skupina C (Montbéliard):
Nizozemsko - Chorvatsko 34:23 (17:10)
Maďarsko - Španělsko 32:26 (19:14)
Skupina D (Brest):
Německo - Česko 30:28 (16:16)
Norsko - Rumunsko 23:31 (12:18)
Čtvrtek 6. prosince
Čtvrtfinálová skupina I (Nantes):
Francie - Dánsko 29:23 (17:11)
Černá Hora - Švédsko 30:28 (18:14)
Pátek 7. prosince
Čtvrtfinálová skupina II (Nancy):
Španělsko - Německo 23:29 (9:17)
Maďarsko - Norsko 25:38 (12:19)
Neděle 9. prosince
Čtvrtfinálová skupina I (Nantes):
Švédsko - Francie 21:21 (14:11)
Srbsko - Rusko 25:29 (13:16)
Čtvrtfinálová skupina II (Nancy):
Maďarsko - Německo 26:25 (12:10)
Nizozemsko - Rumunsko 29:24 (11:10)
Pondělí 10. prosince
Čtvrtfinálová skupina I (Nantes):
Dánsko - Rusko 21:32 (9:14)
Srbsko - Černá Hora 27:28 (15:12).
Úterý 11. prosince
Čtvrtfinálová skupina II (Nancy):
Španělsko - Rumunsko 25:27 (12:10)
Nizozemsko - Norsko 16:29 (7:15)
Středa 12. prosince
Čtvrtfinálová skupina I (Nantes):
Dánsko - Černá Hora 24:23 (15:11)
Švédsko - Rusko 39:30 (18:17)
Srbsko - Francie 28:38 (14:18)
Čtvrtfinálová skupina II (Nancy):
Španělsko - Norsko 26:33 (17:18)
Maďarsko - Rumunsko 31:29 (17:17)
Nizozemsko - Německo 27:21 (13:11)
Pátek 14. prosince
Semifinále (Paříž):
Rusko - Rumunsko 28:22 (16:15)
Francie - Nizozemsko 27:21 (12:11)
O 5. místo (Paříž):
Norsko - Švédsko 38:29 (22:14)
Neděle 14. prosince
O 3. místo (Paříž):
Nizozemsko - Rumunsko 24:20 (15:8)
Finále (Paříž):
Francie - Rusko 24:21 (13:12)
Konečné pořadí:
1. Francie
2. Rusko
3. Nizozemsko
4. Rumunsko
5. Norsko
6. Švédsko
7. Maďarsko
8. Dánsko
9. Černá Hora
10. Německo
11. Srbsko
12. Španělsko
13. Slovinsko
14. Polsko
15. Česko
16. Chorvatsko