Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Miss aerobik jde do druhého desetiletí

25 2006
Praha - Do druhého desetiletí vstupuje stále populárnější soutěže "Miss aerobik České republiky". Pořádající agentura CARE ALFA vyhlásila už její jedenáctý ročník a ředitelka soutěže Jana Hajsová nino jiné oznámila zásadní změnu. "Odpadá základní kolo a do červnového semifinále postoupí šedesát nejlepších z Miss aerobik tour," uvedla Hajsová.

Soutěž, která má podtitul "Hledáme nejpůvabnější sportující dívku či ženu", odstartuje dvanáctidílným seriálem Miss aerobik tour, což je soutěž ve dvanácti vybraných českých městech. Z každého dílu seriálu, jenž startuje v sobotu 25. února v Karlových Varech, postoupí do semifinále pět nejlepších.

Jednotlivé závody seriálu "Miss aerobik tour" po Karlových Varech proběhnou v Ústí nad Labem (26. února), v Kopřivnici (4. března), Brně (5. března), Plzni (18. března), Chotěboři (19. března), Opavě (25. března), Hradci Králové (26. března), Šumperku (8. dubna), Kladně (9. dubna), Liberci (22. dubna) a v Náchodě (23. dubna).

Soutěžit se bude v ukázce aerobiku a deset nejlepších účastnic postoupí do druhé disciplíny, kterou bude konverzace s moderátorem Petrem Salavou. Pět nejúspěšnějších z každého závodu se pak bude moci těšit na červnové semifinále.

Součástí hlavní soutěže Miss aerobik České republiky (pro narozené v období od 1. ledna 1971 do 30. května 1988) jsou také MiniMiss aerobik (ročníky 1996 - 1999), Miss aerobik kadet (1993 - 1995), Miss aerobik junior (1989 - 1992) a Missis aerobik (ženy narozené v roce 1970 a dříve).

Na středeční tiskové konferenci v restaurantu Zahrada v opeře byla také poslední Miss aerobik z loňského roku Nikola Vykydalová, která v nadcházejícím seriálu Miss aerobik tour bude předcvičovat nejmenším děvčatům v kategorii Minimiss.

"Loňská soutěž mě úplně uchvátila, byl to od začátku až do konce nádherný zážitek, navíc umocněný mým vítězstvím," řekla Vykydalová. "Musím přiznat, že jen nerada budu na podzim předávat korunu další vítězce."

Loňská první vicemiss Alena Slováková se v novém ročníku zapojí do soutěže kadetek, druhá vicemiss Kateřina Mrugalová bude společně s mistrem světa ve sportovním aerobiku Davidem Hufem lektorkou při cvičení hlavní kategorie Miss aerobik.

"Na ty nejlepší z nejlepších čeká na podzim zase spousta atraktivních cen, například roční používání vozu Hyundai Getz, vybavení bytu v hodnotě sto tisíc korun, zahraniční zájezdy a podobně." uzavřel Jiří Malý z pořádající agentury.

Autor:


Nejčtenější

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.czmobilní verze