Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Měl dost energie

4 2000
L i v e r p o o l, P r a h a - Pouze posledních dvaadvacet minut strávil na hřišti Vladimír Šmicer, přesto měl prsty ve vítězství Liverpoolu.
Pouze posledních dvaadvacet minut strávil na hřišti Vladimír Šmicer, přesto měl prsty ve vítězství Liverpoolu. Nahrál na druhý gól. Pak se soupeř z Charltonu položil. "Někdy stačí jedno střídání a zvedne se celý tým. Měl jsem velkou energii něco dokázat, a ono se to povedlo," řekl Šmicer spokojeně.

A nevadí vám, že jste nehrál od začátku?

Ani ne, trenér Houllier to míchá, nikdo nehraje pořád. Navíc mě pořád pobolívá sval. Ale třeba se dočkám už příště, ve čtvrtek hrajeme odvetu Poháru UEFA s Pireem, myslím, že budu v sestavě.

Liverpool je zatím v lize čtvrtý, na Manchester ztrácí už dvanáct bodů. Co se stane, pokud vypadne i z Poháru UEFA?

My nevypadneme, udržíme se přes zimu, to si pište. A liga? Manchesteru těžko budeme konkurovat, to věděl každý už před sezonou. Ale chceme být do třetího místa, jinak to bude zklamání.

A zatím jste zklamaní?

Docela ano. Jsme silnější než loni, měli jsme mít minimálně stejně bodů jako druhý Arsenal. Dáváme spoustu gólů, ale taky děláme hloupé chyby v obraně. V Southamptonu vedeme tři nula půl hodiny před koncem a stejně nevyhrajeme. To jsme celí my. Dostali jsme už třiadvacet gólů, to je strašně moc. Za minulou sezonu jich bylo třicet dohromady. Ale zlepšíme se, určitě, stačí nedělat klukoviny v obraně a pojedeme.


Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze