Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Jsme florbal s rodokmenem, ukazuje Mladá Boleslav ve videu

27 2016
Malí florbalisté si hrají na betonovém plácku za školou, pak s rodiči pózují v hale. Jejich hrdinové, superligoví hráči a reprezentanti, se staví na významná boleslavská místa. V historickém centru, u vysoké školy, na hlavní třídě. Florbalová Mladá Boleslav chce strhnout fanoušky sepětím se svým městem. V rámci kampaně Made in Bolka, kterou spustila videem.

Mladá Boleslav vyjádřila svůj postoj v manifestu, který získal podobu emotivního videa. Klub v něm prezentuje nejen své hráče, ale i rodiče florbalistů, děti a zejména město.

„Nejde o žádnou krátkodobou kampaň, která rychle přejde. Je to dlouhodobá věc, která popisuje naše zakořenění ve městě, ve kterém žijeme rádi nejen my Boleslaváci, ale i hráči, co k nám přišli odjinud,“ říká generální manažer Tomáš Pacák.

MADE IN BOLKA. Kapitán florbalové reprezentace a obránce Mladé Boleslavi Jan...
TÁTA, MÁMA, HRÁČ. Florbalová Mladá Boleslav = trenéři, hráči, rodiče, město.

MLADÁ BOLESLAV, MOJE MĚSTO. Boleslavský klub ve videu prezentuje propojení s městem a celou florbalovou komunitou od malých hráčů, přes reprezentanty až po trenéry.

Odkaz na sepětí se městem je zřejmý a šéf klubu vysvětluje: „Kritici nám často předhazují, že si do Boleslavi vodíme přespolní hráče, ale už tolik není vidět to, že si ti hráči k našemu městu získávají vztah, že se v něm dlouhodobě usazují, pracují v jeho prospěch a stávají se jeho součástí. Ať jsou naši hráči odkudkoliv, místní či třeba z Ostravy, tak všichni mají Boleslav v srdci a jsou tu rádi.“

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze