Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Luzumová by měla být fit, s Borovskou je to ale horší

Casta Sokol Písek - ŠKP Bratislava: domácí Iveta Luzumová (vpravo) je atakována Zuzanou Cicmanovou | foto: Ladislav Němec, MAFRA

13 2009
Dvě zraněné házenkářky Casty Sokol Písek mají rozdílnou dobu léčení. Zatímco Iveta Luzumová se po zhruba dvou týdnech zbaví sádry a bude moci začít s rehabilitací tak, aby stihla začátek letní přípravy, Borovská bude marodit delší dobu.

Její zranění menisku a vazů v koleni si vyžádalo více zákroků a hráčka letní přípravu stihnout nemůže. Písečtí ani přesně netuší, kdy se bude moci nadějná hráčka vrátit.

"Můžeme potvrdit příchod Pavly Janouškové z Astry Praha," uvedl manažer prvního týmu žen píseckého klubu pro interligu Michal Horák.

Janoušková má roční limitovaný přestup. "Je pravoruká a může hrát levé křídlo i spojku," upřesnil manažer Horák. Písecký klub také jedná o startu v Challenge Cupu, kde má právo startu.

"Rádi bychom evropskou soutěž hráli, ale ještě se jedná," uvedl dále. Jisté je, že v Písku zatím nebude hrát Keclíková. "Letos dovršila 23 let a v srpnu jí končí smlouva, takže je volnou hráčkou," konstatoval písecký manažer. Keclíková už po minulé sezoně avizovala, že chce studovat v Praze a hrát za Slavii.

Zatím je kádr Písku pro interligu podobný, jako byl v minulé sezoně.

Autor:


Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze