Souhrn
MS ve florbalu, Skupina C
Začátek utkání: 1. 12. 2018 18:30
Polsko
5
:
2
(1:0, 2:0, 2:2)
Thajsko
Další zápasy kola
MS ve florbalu - Skupina A
Švýcarsko 7:3 Lotyšsko Německo 5:10 Česko Švýcarsko 13:1 Německo Lotyšsko 4:3 Česko Lotyšsko 4:5 Německo Česko 6:4 Švýcarsko MS ve florbalu - Skupina C
Austrálie 5:11 Estonsko Polsko 5:2 Thajsko Estonsko 4:3 Polsko Austrálie 4:2 Polsko Estonsko 11:4 Thajsko Thajsko 3:4 Austrálie MS ve florbalu - Skupina D
Kanada 3:12 Slovensko Slovensko 15:1 Japonsko Kanada 4:4 Singapur Singapur 9:5 Japonsko Slovensko 18:2 Singapur Japonsko 2:14 Kanada MS ve florbalu - Skupina B
Finsko 4:5 Švédsko Dánsko 3:9 Norsko Finsko 7:1 Dánsko Švédsko 9:1 Norsko Norsko 1:9 Finsko Švédsko 25:0 Dánsko MS ve florbalu - Osmifinále
Lotyšsko 6:1 Slovensko Dánsko 3:2 Estonsko Norsko 10:0 Austrálie Německo 7:2 Kanada MS ve florbalu - O 9. - 12. místo
Austrálie 3:12 Slovensko Kanada 2:9 Estonsko MS ve florbalu - O 13. - 16. místo
Singapur 3:4 Thajsko Polsko 6:2 Japonsko MS ve florbalu - Čtvrtfinále
Švýcarsko 3:2P Norsko Česko 10:1 Dánsko Švédsko 14:1 Lotyšsko Finsko 6:1 Německo MS ve florbalu - O 9. - 10. místo
Slovensko 7:5 Estonsko MS ve florbalu - O 15. - 16. místo
Singapur 2:4 Japonsko MS ve florbalu - O 13. - 14. místo
Thajsko 1:9 Polsko MS ve florbalu - O 11. - 12. místo
Austrálie 5:6 Kanada MS ve florbalu - Semifinále
Česko 2:7 Finsko Švédsko 5:4N Švýcarsko MS ve florbalu - O 5. - 8. místo
Lotyšsko 6:5N Norsko Dánsko 2:4 Německo MS ve florbalu - O 7. - 8. místo
Norsko 9:5 Dánsko MS ve florbalu - O 5. - 6. místo
Německo 3:5 Lotyšsko MS ve florbalu - O 3. - 4. místo
Česko 2:4 Švýcarsko MS ve florbalu - Finále
Finsko 6:3 Švédsko
Sestavy
Bogdanski (Pawlik) – Heyne, Sternicki, Korpan, Turwon, Lukaszewski, Mi Sienko, Widurski – Skura, Lyskawa, Widurski – Hamrol, Dahlstrom, Kostela – Chlebda, Ma Sienko, Pelczarski – Sujkowski, Chochowski. | Sohtree (Hoglenius, Chaiphring) – Namsawang, Chaiyakul, Pimpa, Narkprasert, Kaewsuwan, Ratanaprathum – Holmstrom, Rinefalk, Thaidit – Phoosinoi, Khambanlue, Sukkasem – Yaemyim, Kayairit, Onsuk – Sangmongkhol, Dueankhao. |
1. třetina
Góly02:43 Lukaszewski (Chlebda) | |
2. třetina
Góly30:09 Dahlstrom 30:11 Pelczarski | |
3. třetina
Góly49:17 Chlebda (Mi Sienko) 57:52 Ma Sienko (Lukaszewski) | Góly45:55 Rinefalk 59:55 Thaidit (Chaiyakul) |