Souhrn
Mistrovství světa mužů, O 3. - 4. místo
Začátek utkání: 22. 6. 2019 8:30
Hongkong
6
:
1
(1:0, 3:1, 2:0)
Haiti
Další zápasy kola
Mistrovství světa mužů - Skupina A2
Švýcarsko 5:6 Řecko Itálie 4:6 Kanada Řecko 5:2 Haiti Kanada 3:0 Švýcarsko Itálie 3:2 Švýcarsko Haiti 0:8 Kanada Řecko 4:2 Itálie Švýcarsko 9:1 Haiti Haiti 1:8 Itálie Kanada 4:3 Řecko Mistrovství světa mužů - Skupina A1
USA 0:3 Česko Bermudy 3:1 Arménie Česko 12:0 Velká Británie Velká Británie 1:8 Slovensko Finsko 4:2 USA USA 12:1 Velká Británie Česko 7:2 Finsko Velká Británie 0:13 Finsko Slovensko 1:2 Česko Mistrovství světa mužů - Kvalifikace
Arménie 2:4 Libanon Hongkong 0:3 Kajmanské ostrovy Libanon 2:3N Kajmanské ostrovy Libanon 3:7 Hongkong Kajmanské ostrovy 5:4P Bermudy Arménie 1:2 Hongkong Bermudy 3:1 Libanon Kajmanské ostrovy 6:1 Arménie Hongkong 4:3 Bermudy Mistrovství světa mužů - O čtvrtfinále
USA 14:1 Hongkong Švýcarsko 8:0 Kajmanské ostrovy Mistrovství světa mužů - Skupina B1
Velká Británie 4:2 Haiti Hongkong 1:6 Kajmanské ostrovy Hongkong 4:2 Velká Británie Kajmanské ostrovy 6:1 Haiti Velká Británie 3:1 Kajmanské ostrovy Haiti 3:4N Hongkong Mistrovství světa mužů - Čtvrtfinále
Řecko 2:3 Finsko Kanada 4:2 USA Česko 4:1 Švýcarsko Mistrovství světa mužů - Skupina B2
Bermudy 2:1N Libanon Bermudy 6:1 Arménie Libanon 6:2 Arménie Arménie 0:8 Slovensko U23 Mistrovství světa mužů - Semifinále
Kanada 1:6 Slovensko Česko 1:2P Finsko Mistrovství světa mužů - O 13. - 14. místo
Bermudy 3:4 Libanon Mistrovství světa mužů - Malé semifinále
Řecko 3:4N Švýcarsko Itálie 5:4P USA Mistrovství světa mužů - O 7. - 8. místo
Řecko 2:6 USA Mistrovství světa mužů - O 5. - 6. místo
Itálie 2:1P Švýcarsko Mistrovství světa mužů - O 3. - 4. místo
Hongkong 6:1 Haiti Česko 2:3P Kanada Mistrovství světa mužů - Finále
Velká Británie 2:4 Kajmanské ostrovy Slovensko 4:3 Finsko
Sestavy
Deng (Bahn, Lui) – Nguyen, Lam, Monaco (A), Benedetti, Chang M., Barrett, Bud, Reid (C), Sullivan, Chang D. (A), McLaughlin, Lee, Jackson, Graham, Winia, Chia, Dang, Pham, Kusy | Massa (Augustin L., Augustin Ro.) – Benel, Fils-Aimé, Dieujuste, Gabriel, Pierre, Voltaire-Tremblay, Chery, Blaise, Augustin Ré., Merone, Aimé, Jean Charles H., Raphael (A), Jean Charles D., Chérubin, Decosse, Lamy (A), Louiseau, Plaisir, Bien-Aimé (C), Jean-Charles M., Jean-Denis |
1. třetina
Góly10:59 Pham (Barrett) | |
2. třetina
Góly17:03 Pham (Kusy) 17:53 Benedetti (Winia) 21:09 Reid (Kusy) | Góly22:15 Jean-Denis (Louiseau) |
3. třetina
Góly38:07 Kusy (Reid) 41:52 Lee (Barrett) | |