Souhrn
Mistrovství světa mužů, Skupina B1
Začátek utkání: 20. 6. 2019 16:30
Kajmanské ostrovy
6
:
1
(1:1, 2:0, 3:0)
Haiti
Další zápasy kola
Mistrovství světa mužů - Skupina A2
Švýcarsko 5:6 Řecko Itálie 4:6 Kanada Řecko 5:2 Haiti Kanada 3:0 Švýcarsko Itálie 3:2 Švýcarsko Haiti 0:8 Kanada Řecko 4:2 Itálie Švýcarsko 9:1 Haiti Haiti 1:8 Itálie Kanada 4:3 Řecko Mistrovství světa mužů - Skupina A1
USA 0:3 Česko Bermudy 3:1 Arménie Česko 12:0 Velká Británie Velká Británie 1:8 Slovensko Finsko 4:2 USA USA 12:1 Velká Británie Česko 7:2 Finsko Velká Británie 0:13 Finsko Slovensko 1:2 Česko Mistrovství světa mužů - Kvalifikace
Arménie 2:4 Libanon Hongkong 0:3 Kajmanské ostrovy Libanon 2:3N Kajmanské ostrovy Libanon 3:7 Hongkong Kajmanské ostrovy 5:4P Bermudy Arménie 1:2 Hongkong Bermudy 3:1 Libanon Kajmanské ostrovy 6:1 Arménie Hongkong 4:3 Bermudy Mistrovství světa mužů - O čtvrtfinále
USA 14:1 Hongkong Švýcarsko 8:0 Kajmanské ostrovy Mistrovství světa mužů - Skupina B1
Velká Británie 4:2 Haiti Hongkong 1:6 Kajmanské ostrovy Hongkong 4:2 Velká Británie Kajmanské ostrovy 6:1 Haiti Velká Británie 3:1 Kajmanské ostrovy Haiti 3:4N Hongkong Mistrovství světa mužů - Čtvrtfinále
Řecko 2:3 Finsko Kanada 4:2 USA Česko 4:1 Švýcarsko Mistrovství světa mužů - Skupina B2
Bermudy 2:1N Libanon Bermudy 6:1 Arménie Libanon 6:2 Arménie Arménie 0:8 Slovensko U23 Mistrovství světa mužů - Semifinále
Kanada 1:6 Slovensko Česko 1:2P Finsko Mistrovství světa mužů - O 13. - 14. místo
Bermudy 3:4 Libanon Mistrovství světa mužů - Malé semifinále
Řecko 3:4N Švýcarsko Itálie 5:4P USA Mistrovství světa mužů - O 7. - 8. místo
Řecko 2:6 USA Mistrovství světa mužů - O 5. - 6. místo
Itálie 2:1P Švýcarsko Mistrovství světa mužů - O 3. - 4. místo
Hongkong 6:1 Haiti Česko 2:3P Kanada Mistrovství světa mužů - Finále
Velká Británie 2:4 Kajmanské ostrovy Slovensko 4:3 Finsko
Sestavy
Hildebrandt (Spence) – Aldrich, Pace, Armstrong (C), Selin, Bowden, Yaxley – Passchier, Pull, Floyd – Fischer, Strenk, McDonald – Plamondon, Lacombe, Elliott – Galbraith, Babin, Nelson | L. Augustin (M. Augustin) – D. Jean-Charles, Decosse, Fils-Aimé, Volataire-Tremblay, Aimé, Pierre, R. Augustin – H. Jean-Charles, Chery, Benel – Raphael, Merone, Bien-Aimé – Chérubin, Lamy, Dieujuste – Loiseau, Blaise, Jean-Denis |
1. třetina
Góly06:43 Passchier (Armstrong) | Góly07:43 Fils-Aimé (Jean-Charles, Chery) |
2. třetina
Góly21:20 Armstrong (Lacombe) 28:07 Passchier (Plamondon) | |
3. třetina
Góly33:21 Elliott (Aldrich, Pace) 35:42 Armstrong (Spence) 38:14 Pull (Armstrong) | |