Souhrn
Mistrovství světa mužů, O čtvrtfinále
Začátek utkání: 19. 6. 2019 12:30
Švýcarsko
8
:
0
(3:0, 4:0, 1:0)
Kajmanské ostrovy
Další zápasy kola
Mistrovství světa mužů - Skupina A2
Švýcarsko 5:6 Řecko Itálie 4:6 Kanada Řecko 5:2 Haiti Kanada 3:0 Švýcarsko Itálie 3:2 Švýcarsko Haiti 0:8 Kanada Řecko 4:2 Itálie Švýcarsko 9:1 Haiti Haiti 1:8 Itálie Kanada 4:3 Řecko Mistrovství světa mužů - Skupina A1
USA 0:3 Česko Bermudy 3:1 Arménie Česko 12:0 Velká Británie Velká Británie 1:8 Slovensko Finsko 4:2 USA USA 12:1 Velká Británie Česko 7:2 Finsko Velká Británie 0:13 Finsko Slovensko 1:2 Česko Mistrovství světa mužů - Kvalifikace
Arménie 2:4 Libanon Hongkong 0:3 Kajmanské ostrovy Libanon 2:3N Kajmanské ostrovy Libanon 3:7 Hongkong Kajmanské ostrovy 5:4P Bermudy Arménie 1:2 Hongkong Bermudy 3:1 Libanon Kajmanské ostrovy 6:1 Arménie Hongkong 4:3 Bermudy Mistrovství světa mužů - O čtvrtfinále
USA 14:1 Hongkong Švýcarsko 8:0 Kajmanské ostrovy Mistrovství světa mužů - Skupina B1
Velká Británie 4:2 Haiti Hongkong 1:6 Kajmanské ostrovy Hongkong 4:2 Velká Británie Kajmanské ostrovy 6:1 Haiti Velká Británie 3:1 Kajmanské ostrovy Haiti 3:4N Hongkong Mistrovství světa mužů - Čtvrtfinále
Řecko 2:3 Finsko Kanada 4:2 USA Česko 4:1 Švýcarsko Mistrovství světa mužů - Skupina B2
Bermudy 2:1N Libanon Bermudy 6:1 Arménie Libanon 6:2 Arménie Arménie 0:8 Slovensko U23 Mistrovství světa mužů - Semifinále
Kanada 1:6 Slovensko Česko 1:2P Finsko Mistrovství světa mužů - O 13. - 14. místo
Bermudy 3:4 Libanon Mistrovství světa mužů - Malé semifinále
Řecko 3:4N Švýcarsko Itálie 5:4P USA Mistrovství světa mužů - O 7. - 8. místo
Řecko 2:6 USA Mistrovství světa mužů - O 5. - 6. místo
Itálie 2:1P Švýcarsko Mistrovství světa mužů - O 3. - 4. místo
Hongkong 6:1 Haiti Česko 2:3P Kanada Mistrovství světa mužů - Finále
Velká Británie 2:4 Kajmanské ostrovy Slovensko 4:3 Finsko
Sestavy
Brodard (25. Pont, Ziörjen) – Mermud, Faina (A), Rohdewald, Sibik, Müller T., Kohler, Aegerter, Hohl, Sonzogni, Sterchi, Müller Y., Pualik (A), Stucki, Cioffo, Heynen, Schildknecht, Filipek, Melliger (C), Enzler, Grandjean, Döbeli, Kummer | Spence (Hildebrandt) – Elliott, Aldrich, Pace, Lacombe, Pull, Floyd, Fisher, Babin, Galbraith, Strenk, Armstrong (C), Nelson, Selin, Bowden, Plamondon, Passchier, Yaxley, McDonald |
1. třetina
Góly01:48 Melliger (Hohl) 05:35 Paulik (Faina) 14:46 Paulik (Faina) | |
2. třetina
Góly21:07 Paulik (Heynen) 24:21 Schildknecht (Rohdewald) 25:02 Filipek (Paulik) 29:21 Sterchi (Müller Y.) | |
Střídání24:17' Pont 24:17' Brodard |
3. třetina
Góly31:15 Faina (Müller T.) | |