Souhrn
Mistrovství světa mužů, Skupina A1
Začátek utkání: 17. 6. 2019 19:15
Česko
7
:
2
(2:1, 3:0, 2:1)
Finsko
Další zápasy kola
Mistrovství světa mužů - Skupina A2
Švýcarsko 5:6 Řecko Itálie 4:6 Kanada Řecko 5:2 Haiti Kanada 3:0 Švýcarsko Itálie 3:2 Švýcarsko Haiti 0:8 Kanada Řecko 4:2 Itálie Švýcarsko 9:1 Haiti Haiti 1:8 Itálie Kanada 4:3 Řecko Mistrovství světa mužů - Skupina A1
USA 0:3 Česko Bermudy 3:1 Arménie Česko 12:0 Velká Británie Velká Británie 1:8 Slovensko Finsko 4:2 USA USA 12:1 Velká Británie Česko 7:2 Finsko Velká Británie 0:13 Finsko Slovensko 1:2 Česko Mistrovství světa mužů - Kvalifikace
Arménie 2:4 Libanon Hongkong 0:3 Kajmanské ostrovy Libanon 2:3N Kajmanské ostrovy Libanon 3:7 Hongkong Kajmanské ostrovy 5:4P Bermudy Arménie 1:2 Hongkong Bermudy 3:1 Libanon Kajmanské ostrovy 6:1 Arménie Hongkong 4:3 Bermudy Mistrovství světa mužů - O čtvrtfinále
USA 14:1 Hongkong Švýcarsko 8:0 Kajmanské ostrovy Mistrovství světa mužů - Skupina B1
Velká Británie 4:2 Haiti Hongkong 1:6 Kajmanské ostrovy Hongkong 4:2 Velká Británie Kajmanské ostrovy 6:1 Haiti Velká Británie 3:1 Kajmanské ostrovy Haiti 3:4N Hongkong Mistrovství světa mužů - Čtvrtfinále
Řecko 2:3 Finsko Kanada 4:2 USA Česko 4:1 Švýcarsko Mistrovství světa mužů - Skupina B2
Bermudy 2:1N Libanon Bermudy 6:1 Arménie Libanon 6:2 Arménie Arménie 0:8 Slovensko U23 Mistrovství světa mužů - Semifinále
Kanada 1:6 Slovensko Česko 1:2P Finsko Mistrovství světa mužů - O 13. - 14. místo
Bermudy 3:4 Libanon Mistrovství světa mužů - Malé semifinále
Řecko 3:4N Švýcarsko Itálie 5:4P USA Mistrovství světa mužů - O 7. - 8. místo
Řecko 2:6 USA Mistrovství světa mužů - O 5. - 6. místo
Itálie 2:1P Švýcarsko Mistrovství světa mužů - O 3. - 4. místo
Hongkong 6:1 Haiti Česko 2:3P Kanada Mistrovství světa mužů - Finále
Velká Británie 2:4 Kajmanské ostrovy Slovensko 4:3 Finsko
Sestavy
Šimara (Stárek) – Hrabár, Chyba, Pospíšil, Kudela (A), Filip, Havlík, Markytán – Fraňo, Kruček, Zvonek – Štěpáník, Šlehofer, Hnízdil (A) – Kubeš (C), Bílý, Král – Wróbel, Pala, Danko | Kuusamo (Kuru) – Lindfors, Koivisto, Marjeta, Ahola, Viitanen L., Väänänen (C), Nieminen, Viitanen J. (A) – Mäenalanen, Viitanen A. (A), Sirkkala – Pohjola, Jeskanen, Kariniemi – Hukki, Hyvönen, Pukema – Lampo, Kangas, Pietsalo |
1. třetina
Góly01:49 Hnízdil (Kudela) 08:31 Bílý (Hrabár, Kubeš) | Góly11:46 Hukki (Pukema) |
2. třetina
Góly19:36 Bílý (Král, Kubeš) 21:52 Filip (Hnízdil, Kudela) 28:16 Král (Bílý) | |
3. třetina
Góly35:33 Filip (Bílý) 40:55 Zvonek (Kruček) | Góly32:58 Jeskanen (Nieminen) |