Souhrn
Mistrovství světa mužů, Kvalifikace
Začátek utkání: 16. 6. 2019 19:15
Kajmanské ostrovy
5
:
4P
(0:2, 1:1, 3:1 - 1:0)
Bermudské ostrovy
Další zápasy kola
Mistrovství světa mužů - Skupina A2
Švýcarsko 5:6 Řecko Itálie 4:6 Kanada Řecko 5:2 Haiti Kanada 3:0 Švýcarsko Itálie 3:2 Švýcarsko Haiti 0:8 Kanada Řecko 4:2 Itálie Švýcarsko 9:1 Haiti Haiti 1:8 Itálie Kanada 4:3 Řecko Mistrovství světa mužů - Skupina A1
USA 0:3 Česko Bermudy 3:1 Arménie Česko 12:0 Velká Británie Velká Británie 1:8 Slovensko Finsko 4:2 USA USA 12:1 Velká Británie Česko 7:2 Finsko Velká Británie 0:13 Finsko Slovensko 1:2 Česko Mistrovství světa mužů - Kvalifikace
Arménie 2:4 Libanon Hongkong 0:3 Kajmanské ostrovy Libanon 2:3N Kajmanské ostrovy Libanon 3:7 Hongkong Kajmanské ostrovy 5:4P Bermudy Arménie 1:2 Hongkong Bermudy 3:1 Libanon Kajmanské ostrovy 6:1 Arménie Hongkong 4:3 Bermudy Mistrovství světa mužů - O čtvrtfinále
USA 14:1 Hongkong Švýcarsko 8:0 Kajmanské ostrovy Mistrovství světa mužů - Skupina B1
Velká Británie 4:2 Haiti Hongkong 1:6 Kajmanské ostrovy Hongkong 4:2 Velká Británie Kajmanské ostrovy 6:1 Haiti Velká Británie 3:1 Kajmanské ostrovy Haiti 3:4N Hongkong Mistrovství světa mužů - Čtvrtfinále
Řecko 2:3 Finsko Kanada 4:2 USA Česko 4:1 Švýcarsko Mistrovství světa mužů - Skupina B2
Bermudy 2:1N Libanon Bermudy 6:1 Arménie Libanon 6:2 Arménie Arménie 0:8 Slovensko U23 Mistrovství světa mužů - Semifinále
Kanada 1:6 Slovensko Česko 1:2P Finsko Mistrovství světa mužů - O 13. - 14. místo
Bermudy 3:4 Libanon Mistrovství světa mužů - Malé semifinále
Řecko 3:4N Švýcarsko Itálie 5:4P USA Mistrovství světa mužů - O 7. - 8. místo
Řecko 2:6 USA Mistrovství světa mužů - O 5. - 6. místo
Itálie 2:1P Švýcarsko Mistrovství světa mužů - O 3. - 4. místo
Hongkong 6:1 Haiti Česko 2:3P Kanada Mistrovství světa mužů - Finále
Velká Británie 2:4 Kajmanské ostrovy Slovensko 4:3 Finsko
Sestavy
Spence (Hildebrandt) – Bowden (A), Armstrong (C), Aldrich, Pace, Yaxley, Selin – Passchier, Pull, Floyd – Plamondon, Lacombe, Elliott – Fisher (A), Strenk, McDonald – Galbraith, Babin, Nelson | Leclerc (Farmer) – White (A), Worthington-White, Cairns, Rowat, Gosse (A), Bush, Luck – Merritt, Estey (C), Benson – Bailey, Bonner, Hands-Jackson – Tremblay, Matchett, Talbot – Chevis, Dzurus, Marchant – Stromberg, McClure |
1. třetina
Góly02:38 Bailey (Bonner) 08:36 Matchett (Tremblay, Worthington-White) | |
2. třetina
Góly24:02 Galbraith (Babin) | Góly20:51 Gosse (Bailey) |
3. třetina
Góly33:52 Lacombe 35:40 Passchier (Selin) 42:59 Eliott (Lacombe, Plamondon) | Góly42:24 Merritt (Worthington-White) |
Prodloužení
Góly48:32 Eliott (Bowden) | |