To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Utkání je u konce a dle očekávání se z výhry raduje domácí tým ZVVZ USK Praha. Ten dal zapomenout na zaváhání ve druhé čtvrtině a po přestávce neustále navyšoval svůj náskok. Pohodlně tak dokráčel k dvěma bodům a výhrou si definitivně zajistil postup do další fáze Euroligy.

39:09

Lille pokračuje v korigování skóre, další trojku zaznamenala Bjorklundová.

38:48

Režanová poté proměnila jeden ze dvou trestných hodů.

38:48

Faul pod košem na Režanovou, Ch. Diallová má pátou osobní chybu a musí povinně střídat.

38:16

Barová vzápětí přidává trojku.

37:48

Proměněné trestné hody ze strany Lille alespoň trochu korigují výsledek, stále je to ale o propastných 18 bodů.

37:23

Hostujícím hráčkám nestačil časový limit na zakončení, ke střele se vůbec nedostaly.

36:10

Je to o dvacet bodů, z protiútoku se prosadila Režanová.

35:58

Bjorklundová pálila z dálky, míč poskočil po obroučce a poté jej získaly domácí hráčky.

35:27

Trojka Bjorklundové. Zase se nám hráčky rozstřílely.

35:07

A vzápětí se trefuje i Elhotová.

34:45

Ze strany ZVVZ ale přichází okamžitá odpověď.

34:19

Jakovljevićová si snadno proběhla pod koš a o desku skórovala.

33:04

No a po trojce následuje oddechový čas pro Lille.

33:04

Ayayiová trefuje z dálky, náskok ZVVZ USK tak zase narůstá.

31:52

Gomisová neměla komu přihrát a tak zakončila sama. A přesně.

31:40

Z rychlého brejku se navíc prosadila Kat. Elhotová a rázem je to o šestnáct bodů!

31:14

Za tři to nešlo, dlouhá dvojka ale vyšla. Trefila se Harrisonová.

31:00

Dva neúspěšné trojkové pokusy, po jednom na každé straně.

30:16

Nebojácně se pod koš probila domácí Harrisonová a přidala dva body pro svůj tým.

30:01

Začala čtvrtá čtvrtina.

30:00

Třetí čtvrtina skončila.

29:45

Kambaová přes hlavu, míč po krátkém poskakování po obroučce propadl síťkou.

29:13

Volná Oblaková využila pozice na levé straně, měla čas a prostor na zakončení.

28:53

Po delší době byla k vidění trojka, dala ji hostující Gomisová.

27:59

Úspěšnost byla padesátiprocentní, Ayayiová proměnila alespoň druhou šestku.

27:59

Faul na dorážející Ayayiovou, provinila se Barová.

27:37

Jenže vzápětí nechalo Lille zcela volnou Harrisonovou a ta neměla problém nabídnutou šanci využít.

27:20

Za hostující tým byla úspěšná Evansová.

26:42

S výskoku a o desku se trefuje Thomasová. Je to teď zase slušná přestřelka.

26:12

Oblaková dává dvě šestky a zase je to tak s dvouciferným rozdílem.

26:04

Zcela volná Mendyová si naběhla pod koš a snadnou střelou o desku upravila na rozdíl osmi bodů.

25:28

Trojka Mendyové!

25:09

A byla úspěšná i s tímto pokusem.

25:09

Koš Thomasové s faulem, jde tak ještě na čáru trestného hodu.

24:53

Mendyová dostala možnost opravy nepovedené střely, druhý pokus už prolétl košem.

24:02

S trochou štěstí se za tři trefila Ayayiová, míč poskakoval po obroučce, poté ale propadl košem.

23:19

Thomasová proměnila jednu ze dvou šestek, úspěšná byla u druhého pokusu.

22:54

Ch. Diallová to měla podstatně blíž, i ona byla úspěšná.

22:29

Kateřina Elhovová dává z dálky, ej to ale pouze za dva.

21:00

Domácí zahajují druhý poločas úspěšným košem.

20:01

Začala třetí čtvrtina.

Je za námi první poločas a viděli jsme zcela rozlišné čtvrtiny. Ta první patřila domácím hráčkám, v té druhé naopak týmu ZVVZ odešla střelba a výsledkem byla ztráta náskoku. Domácí si ale i nadále drží opravdu mírnou výhodu, do vedení soupeřky nepustily.

Nejvíce bodů: Režanová 13 – Mendyová 10
Nejvíce doskoků: Thomasová 6 – Evansová Kambaová 3
Nejvíce asistencí: Thomasová 4 – Mendyová 3

20:00

Druhá čtvrtina skončila.

19:31

Bjorklundová lehce přešlápla, nebyla to tak trojka, pouze dlouhý dvoubodový pokus.

18:46

Opět několik nepřesných akcí na obou stranách, skóre se nám teď docela zaseklo.

17:15

Mendyová a pak na druhé straně Režanová zaznamenaly rychlé body pro své týmy.

16:50

Ayayiová přidává další dva body, už je to zase o něco veselejší.

16:15

Harrisonová ihned odpovídá střelou o desku.

15:48

Kambaová měla na pravé straně mnoho prostoru pro otevřenou střelu a nemýlila se.

15:04

Koš Režanové opět trochu navyšuje náskok ZVVZ USK.

14:42

Už je to jen o bod, po dalším povedeném útoku Lille se trefila Mendyová.

14:10

Na druhé straně bleskově kontruje Ch. Diallová.

13:58

Teprve první body ZVVZ ve druhé čtvrtině, ze střední vzdálenosti se trefila Ayayiová.

13:04

Ch. Diallová nezakončila přesně, byl v tom však i zásah domácí obrany. Lille pokračuje v útoku.

12:01

Domácí tým zaspal úvod druhé čtvrtiny, už je to jen o tři bodíky!

11:14

Hanušová byla pod košem faulována, domácí hráčky budou rozehrávat zpoza čáry.

10:09

Snadný koš Gomisové a hostující tým je opět u míče.

10:01

Začala druhá čtvrtina.

10:00

První čtvrtina skončila.

09:44

Dva rychlé koše, po jedno na každé straně. Trefily se Hanušová a Diallová.

09:23

Hostující Kambaová ukazuke, že byla faulována, rozhodčí ale jasně ukazují, že míč mají domácí.

08:53

Trocha nepřesností na obou stranách a to jak při střelbě, tak i při rozehrávce.

08:32

Střela Kateřiny Elhotové za tři byla krátká, domácí jsou ale i nadále u míče.

07:33

Režanová proměnila druhý ze dvou trestných hodů. První pouze neposedně poskočil na obroučce.

07:25

Kousek za šestou stála Evansová a dalšími dvěma body upravila skóre na rozdíl osmi bodů.

07:09

Oblaková ze střední vzdálenosti.

06:35

ZVVZ ale oplácí rychlým protiútokem, zatím obrany moc nestíhají.

06:08

Dva trestné hody v podání Evansové, Lille se opět o něco přiblížilo.

05:37

Stejnou mincí oplácí Thomasová, je to teď slušná přestřelka.

05:21

Mendyová je na straně hostů neudržitelná, dává další body.

05:00

Střela z dálky od Režanové, míč čistě propadl síťkou.

04:39

Mendyová se parádně prokličkovala pod koš ZVVZ a o desku zase snížila.

04:01

Elhotová svůj faul odčinila košem, je to o osm bodů.

03:38

Po faulu Kateřiny Elhotové proměnila dva trestné hody Mendyová.

03:23

Vzápětí ale stála pod košem osamocená Režanová a s klidem svou snadnou střelu proměnila.

03:03

Pěknou střelou z otočky kontrovala Kambaová a snížila náskok Pražanek.

02:40

Ayayiová dává dnes svou druhou trojku, nyní z pravé strany.

02:20

Jako první se na hostující straně trefila po dvojtaktu Gomisová.

02:01

Až nyní se trefila Oblaková a je to o sedm.

01:40

Režanova dostala skvělou přihrávku pod koš, jenže zblízka střelou o desku neuspěla!

01:09

Thomasová stála na čáře trestného hodu, neproměnila však ani jeden pokus.

00:48

Trojku z levé strany přidala Ayayiová, úvod tak domácím hráčkám vyšel na výbornou.

00:15

Hned první akce domácích skončila košem, nadvakrát se trefila Režanová.

00:01

Utkání právě začalo.

Oba týmy jsou již na palubovce, utkání za pár okamžiků začne.

Zápas budou řídit v Aréně Královka Tamas Földhazi z Maďarska, Jelena Tomićová z Chorvatska a Ozge Sentürk z Turecka. Začátek utkání je ustanoven na 19 hodin.

Domácí tým je v tuto chvíli na druhém místě s 20 body a bilancí osmi výher a čtyř porážek. Naposledy se Pražanky představily na palubovce Castors-Braine a přivezly si výhru 81:66. I dnes budou favoritkami a půjdou si tak za dvěma body a postupem do další fáze soutěže.

Hostující hráčky jsou na sedmém místě osmičlenné tabulky a zatím vybojovaly 16 bodů za čtyři výhry a osm proher. Poslední zápas odehrál tým z Lille doma proti Naděždě a v utkání celkem skoupém na body podlehl 49:61.

Dobrý podvečer u dalšího utkání ženské basketbalové Euroligy. Společně se podíváme na utkání mezi ZVVZ USK Praha a ESBVA Lille Métropole.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.