Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Letošní Šestidenní bude hostit Granada

10 2000
P r a h a - Bohumil Poslední absolvuje již osmnáctou endurovou Šestidenní. Devětatřicetiletý závodník byl nominován společně s Romanem Michalíkem, Milanem Barošem, Martinem Mackem, Zdeňkem Gottwaldem a jeho bratrem Martinem do českého Trophy Teamu pro tradiční motocyklový závod, jehož 75. ročník začne v úterý 31. října ve španělské Granadě. Manažer české reprezentace Vladimír Krupička určil také na základě výsledků v českém, evropském i světovém šampionátu nominaci juniorského týmu. Obhajovat třetí místo z loňského roku budou Martin Malát, Petr Kotrla, Víťa Kuklík a Michal Rudolf.

Česká republika bude mít v Granadě také zastoupení mezi soukromými družstvy. Dresy KBS ÚAMK Unhošť, loni pátého týmu v klubové soutěži, oblečou Martin Šašek, Pavel Melichar a Josef Císař. Luboš Klimeš a Martin Procházka by se navíc měli představit mezi jednotlivci.

Nominace české reprezentace na Šestidenní
Trophy tým: Zdeněk Gottvald (dvoutakty do 125 ccm, Husqvarna), Milan Baroš (2T nad 175, TM), Roman Michalík (čtyřtakty 400, TM), Martin Macek (4T 400, Yamaha), Martin Gottvald (4T 400, Husqvarna), Bohumil Poslední (4T 500, KTM). Junior Trophy tým: Martin Malát (2T 125, Husqvarna), Petr Kotrla (2T 125, TM), Víťa Kuklík (4T 250, Husaberg), Michal Rudolf (4T 500, KTM).

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze