Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Kurnikovová byla na kurtě s naháčem

4 2000
L o n d ý n - Ani tradice upjatých Britů už není pro všechny svatá. O značný rozruch se na tenisovém turnaji ve Wimbledonu postaral v pondělí pětatřicetiletý Brit Mark Roberts z Liverpoolu. Při zápasu ženské čtyřhry, v níž nastoupila také Anna Kurnikovová, zavolal rozhodčí "Nové míče, prosím." Roberts v přední řadě na to reagoval tak, že se bleskurychle svlékl a v Adamově rouše vběhl na kurt.
"Pouze míče (koule) skáčou," skvěl se na jeho hrudi reklamní slogan, jímž Kurnikovová propaguje sportovní podprsenky. Za velkého jásotu přítomných diváků pak Roberts 90 sekund rázoval po kurtu, než ho odvedla policie. Kurnikovová se pouze chichotala a raději zabořila tvář do ručníku. "Nechtěla jsem tomu věnovat pozornost, nikdy se mi něco takového nestalo," prohlásila pohledná Ruska, která je magnetem každého turnaje.

Nezaměstnaný Roberts se v minulosti na sportovních kláních už mnohokrát svlékl do naha, ve Wimbledonu se však předvedl poprvé. "Opravdu mě to nažhavilo. Anna, to je pořádný kus. Neměl jsem ale ani příležitost se na ni podívat. A nechtěl jsem ji naštvat," svěřil se později liverpoolský recesista.

Při utkání wimbledonské čtyřhry prchá exhibicionista před strážcem pořádku

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze