Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

VIDEO: Fanoušek kriketu lapil míček, vyneslo mu to tisíce dolarů

12 2014
Novozélandský fanoušek kriketu Andrew McCullouch možná do smrti nezapomene na zápas mezi týmy Otago Volts a Wellington Firebirds, který se hrál v úterý v Hamiltonu. Vracel se z něj domů s šekem na 5000 novozélandských dolarů, tedy v přepočtu na přibližně 85 000 českých korun.

Stačila mu k tomu maličkost: lapit v prostoru hlediště míček vypálený pálkařem Otaga Michaelem Bracewellem. McCullouch sledoval se svou přítelkyní hru na terénní vyvýšení v hledišti a zareagoval skutečně brilantně.

„Má ho. Čistě chycený míček za pět tisíc dolarů. Hej krasavče, nechoď pryč. Chlape nestyď se, jsi hrdina,“ radoval se komentátor televizního přenosu, který připomněl, že McCullouch splnil do puntíku podmínky pro vyplacení prémie pro diváky v zápasech novozélandské kriketové soutěže: musí to být čistý zákrok jednou rukou, míček nesmí upadnout nebo se odrazit od těla.

Pikantní na celé události je fakt, že šťastný fanoušek a pálkař Michale Bracewell jsou švagři. Podle místních médií použije McCullouch peníze na uhrazení dluhů.

Autor:


Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze