Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


krátce

3 2000
-
Tenisté
VS Tábor i českobudějovické Libry B pokračují ve druhé lize družstev dnes na kurtech doma. Táborští hostí Letovice, Libra B Škodu Plzeň. Táborský celek minule překvapil a vyhrál, Libra B ještě nezabodovala. Mane Hluboká nastoupí v Karlových Varech proti místnímu B-týmu.

Triatlonisté
se zítra vydají do Holubova, kde se uskuteční druhý závod Jihočeského poháru. Tratě měří 0,75 - 25 - 5 kilometrů, start je v 10 hodin na koupališti v Holubově.

Jihočeský
maraton, v současnosti jediný maratonský běh v jižních Čechách, se letos uskuteční v sobotu 24. června v okolí Velešína. Místní Cyklo Velešín pořádá třetí ročník, start bude v 16 hodin u Základní školy Velešín. Přihlášky a informace podá Karel Růžička, U hřiště 307, 382 32 Velešín, telefon 0604/736 933.

Velešín se také připravuje na cyklistický tříetapový závod, který se uskuteční popáté s názvem O cenu města Velešína. Pojede se příští víkend v sobotu a v neděli jako součást Jihočeské amatérské ligy. První etapou je časovka jednotlivců na šest a deset kilometrů, druhou okruhy na Zubčice, Střítež, Kaplici nádraží, zpět do Zubčic, na Markvartice, Mirkovice a s cílem v Zubčicích (16 kilometrů). Třetí etapa se uskuteční na okruhu Velešín - Svatý Jan - Ločenice - Trhové Sviny - Žár - Nové Hrady - Benešov nad Černou - Blansko - Besednice - Ločenice - Svatý Jan - Velešín (72 kilometrů). První etapa začne v sobotu v 10 hodin, druhá odpoledne v 15 hodin, třetí v neděli v 10 hodin. Informace podá Karel Růžička.
Autor:


Témata: Maraton
Najdete na iDNES.czmobilní verze