Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Krasobruslařský šampionát v Ostravě? Do prodeje jdou denní vstupenky

Michal Březina po krátkém programu na mistrovství Evropy v Bratislavě. | foto: Reuters

1 2016
Denní vstupenky na mistrovství Evropy v krasobruslení 2017, které se uskuteční od 25. do 29. ledna 2017 v Ostravě, jdou do prodeje ve čtvrtek 1. září. Jako první budou mít možnost koupit si tyto vstupenky návštěvníci mezinárodní juniorské krasobruslařské soutěže Czech Skate 2016, která se v rámci světové série ISU Junior Grand Prix uskuteční od 31. srpna do 3. září v ostravské Ostravar Aréně.

Právě na pokladně Ostravar Arény, kde se lednové krasobruslařské mistrovství Evropy uskuteční, budou denní vstupenky na šampionát k dostání od 1. do 3. září, a to vždy v době od 11 do 19 hodin. Od neděle 4. září (od 9.00 hod) pak budou denní vstupenky k dispozici v prodejní síti Ticketportal, stejně jako prostřednictvím internetových stránek (www.ticketportal.cz, resp. www.ostrava2017.eu/vstupenky).

Ceny denních vstupenek na jednotlivé soutěžní dny se pohybují v závislosti na kategorii lístku od 200 do 590 Kč, na závěrečnou exhibici se pak ceny pohybují v rozpětí 300 - 900 Kč.

Doposud byly v prodeji pouze permanentní, tzv. All-Event, vstupenky v první cenové kategorii v sektorech A a B za 2 490 Kč. Těch organizátoři uvolnili do prodeje téměř 1 500 a naprostá většina z nich se vyprodala během několika prvních dnů po zahájení prodeje. K dispozici zůstává už jen několik desítek těchto lístků v sektorech A a B.

„Zájem o vstupenky na mistrovství Evropy nás pochopitelně velmi těší, proto od 4. září od 9.00 hod uvolníme do prodeje kromě denních vstupenek také ještě další sérii All-Event vstupenek, a to konkrétně do části sektoru C2,“ říká prezident organizačního výboru ME v krasobruslení Stanislav Židek.

Zároveň upřesňuje, proč zatím není možno uvolnit do prodeje také vstupenky C1 a v sektorech D: „Sektory C se nacházejí na krátké straně kluziště, kde se počítá s některými technickými stavbami, ať již pro potřeby soutěže samotné nebo pro zajištění televizních přenosů. Proto dokud nebudeme znát definitivní parametry všeho, co bude zapotřebí v těchto místech vybudovat, nemůžeme do prodeje uvolnit jiné vstupenky, než na ta sedadla, u kterých můžeme již nyní jednoznačně zaručit, že z nich fanoušci dobře uvidí a ve výhledu jim nebude nic bránit. Sektory D jsou momentálně vyhrazené pro tzv. hospitalitní balíčky, neboli VIP vstupenky určené pro sponzory a partnery šampionátu. V případě, že z jejich strany nebude celková kapacita těchto sektorů využita, budou pak tyto VIP vstupenky samozřejmě nabídnuty i do standardního prodeje.“

Evropský šampionát krasobruslařů se do České republiky vrátí po 18 letech, naposledy hostila ME v roce 1999 Praha. Ostravský šampionát přinese čtyři soutěžní dny a v neděli ho zakončí exhibice.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze