Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Nadílka do košů: velikonoční zajíčky letos zastoupí basketbaloví šoumeni

Oficiální logo Kooperativa NBL All Star Game 2016 v Ústí nad Labem | foto: ČBF

15 2016
Pořádná nadílka čeká na všechny fanoušky efektních basketbalových kousků 28. března. Velikonoční pondělí totiž bude od 15.00 patřit Kooperativa NBL All Star Game. Nejlepší hráči ligy se tentokrát k exhibičnímu utkání sejdou ve Sportcentru Sluneta v Ústí nad Labem.

Dvanáct vybraných hráčů na každé straně bude stát proti sobě v tradiční exhibici Kooperativa NBL All Star Game. Systém zůstává stejný. Znamená to, že i letos dojde ke středu generací. V loňské premiéře se radovali z těsného vítězství Mazáci. Vrátí jim letos Mladé pušky porážku? Věkovou hranicí mezi oběma celky je věk 28 let v době konání zápasu.

Pro letošek se All Star Game stěhuje z pražské Královky na sever Čech. „Všichni víme, že je to jedna z vrcholných akcí každého ročníku Kooperativa NBL. Utkání hvězd je atraktivní záležitost. Něco takového u nás v Ústí dlouho nebylo, a tak jsme se rozhodli sem All Star Game přivést,“ vysvětluje manažer ústeckých basketbalistů své hlavní motivy, proč se o pořádání show jeho klub ucházel.

Hlasování do All Star Game

„Slibujeme si, že nám All Star Game pomůže s propagací basketbalu. Právě na ní a na komunikaci s fanoušky jsme dost zapracovali. Je to vidět i na návštěvnosti haly při domácích zápasech. Taková akce může naší komunikaci ještě prospět. Lidé se na ní budou těšit a doufám, že hráče přijdou povzbudit,“ poukazuje Hrubý na tradičně bouřlivou atmosféru panující při domácích zápasech Slunety Ústí nad Labem.

Dá se očekávat, že cestu do hlediště si najdou v hojné míře obyvatelé severočeského krajského města. Rádi by tak jistě viděli své oblíbence na palubovce ve společnosti těch nejlepších borců z ligy.

„Doufám, že budeme mít ve výběru minimálně dva hráče. Jakýkoliv vyšší počet by byl nadstandard. Každopádně budu rád, když to bude co nejvyšší číslo,“ vyzývá ústecký manažer fanoušky k hlasování. Ti si mohou zvolit základní pětku obou týmů hlasováním na webu www.utkanihvezd.cz. Hlasování je aktivní a probíhá až do neděle 13. března do 22 hodin.

Diváky budou bavit nejen samotná hra, ale také tradiční dovednostní soutěže včetně atraktivního Slam Dunk Contestu.

Tomáš Hrubý však s týmem organizátorů připravuje ještě něco navíc. „To bych si ale zatím nechal jako překvapení. Máme něco v jednání. All Star Game se bude samozřejmě lišit od utkání Kooperativa NBL. Předchozí ročníky v Pardubicích a v Praze ukázaly kvalitu, na kterou chceme navázat. Naším cílem je, aby fanoušek odcházel spokojený,“ má pro pondělí 28. března jasný cíl.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze