Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Klasika, rock i pop. Turnaj v Čeladné nabídne show na mnoho způsobů

Nad fotogenickým hřištěm i v jeho reprezentativních prostorách budou létat míče, ale také nad ním zazní hudba. | foto: Prosper Golf Resort

13 2010
I když hlavním lákadlem Czech Open v Čeladné bude golf v podání špičkových hráčů, organizátoři nabídnou divákům i mimosportovní program. Vlastně show.

"Pro veřejnost bude hlavní program v pátek večer," řekl Pavel Malina z čeladenského Prosper Golf Resortu. "Na speciálním pódiu bude rockový koncert s kapelami Happy Dog a Apatheia."

Doprovodné akce začnou ale už dřív. Ve středu by měl na hřištěm předvést své umění akrobatický pilot Martin Šonka, účastník Red Bull Air Race. "Kapitán mého letadla Bílek se zná s manažerem akrobatů," vysvětlil Aleš Buksa, spolumajitel promotérské firmy Quirit Alfa, jak se organizátorům podařilo přilákat špičkového pilota.

Svůj um budou moci diváci vyzkoušet od čtvrtka do soboty při soutěžích výrobce luxusních golfových holí. Navíc diváci mohou za vstupenku získat voucher na půlhodinovou lekci mezinárodně uznávaného trenéra Bretta Brassiera. Ten působí v Prosper Golf Resortu Čeladná v roli hlavního kouče.

Něco pro VIP

Majitelé diamantových karet, se mohou těšit na speciální program. V úterý bude hráčský večírek, který budou moderovat Leoš Mareš a Jana Doležalová. Zazní na něm operní zpěv i pop Ewy Farné, ve středu bude pokerová noc, ve čtvrtek vystoupí na VIP večírku Miroslav Donutil. Pátek bude určen volbě miss turnaje, brazilské show i koncertu Heleny Zeťové.

Na Czech Open do Čeladné opět zavítají diamantové golfové artefakty firmy ALO Jewelry.

Na Czech Open do Čeladné opět zavítají diamantové golfové artefakty firmy ALO Jewelry.

Sobotní galavečer zpestří zpěvem Martin Chodúr, své modely předvede návrhářka Beata Rajská a show ukončí velký ohňostroj.

Pavel Pravda, jednatel firmy Innex, dodavatele designu pro Czech Open v Čeladné.Prostory pro čestné hosty a hráče opatří designovým nábytkem firma Innex, vlastník české licence na značku Kenzo Maison. "V Čeladné budeme mít expozici pro návštěvníky, ale hlavně ve VIP Village," uvedl jednatel firmy Pavel Pravda.

Promotér Stephen Flanagan potvrdil, že exkluzivita prostředí je pro Czech Open důležitá: "Jsme butikový turnaj a chceme představit butikové značky. Chceme, aby lidi, kteří se přijedou podívat, pobývali v krásném designovém prostředí."

Něco pro fajnšmekry

Až evropská elita odletí z Čeladné domů nebo na další turnaj do skotského Gleneagles, nastane jedinečná příležitost zahrát si Old Course ve stavu, v jakém ho profesionálové zanechali. Nadejde čas pro Ozvěny PGA.

Golfové hřiště New Course v Čeladné, jamka č. 18.

Výzvou "Otestujte svoji hru" nabídnou pořadatelé po tři vybrané dny hřiště, které "nic neodpustí". Mimořádné hustý rough, betonově tvrdé greeny. Stejně jako účastníci Czech Open budou hrát i rekreační golfisté na rány a bez vyrovnání. Pro nejlepší jsou připraveny ceny s podpisy špičkových profesionálů.

Podmínkou rezervace tee timu pro akci Ozvěny PGA je handicap 36 a lepší.

termíny "ozvěn pGA"

Středa 25. srpna: 1 390 Kč fee + 200 Kč startovné.
Sobota 28. srpna, turnaj pro 40 hráčů s HCP 12: 1 590 Kč fee + 200 Kč startové.
Neděle 29. srpna: 1 590 Kč fee + 200 Kč startovné.

Autoři: ,


Najdete na iDNES.czmobilní verze