Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Karlovarské basketbalistky připravují kádr na další sezonu

ilustrační foto | foto: Martin Stolař, MAFRA

6 2016
O víkendu proběhl v hale Míčových sportů krátký přípravný kemp neúplného extraligového týmu žen BA Karlovy Vary, prozatím bez hráček s reprezentančími a školními povinnostmi, pro novou sezónu 2016/2017.

„Jak název týmu signalizuje, bude vedení klubu pokračovat ve spolupráci s partnerským klubem BA Sparta Praha v úspěšně rozjetém projektu „basketbalové akademie“, což dokazuje zařazení hned šesti hráček - Reisingerové, Kušlitové, Malečkové, Rokošové a Jindrové do reprezentačních výběrů,“ říká manažer karlovarských basketbalistek Roman Maleček.

Z toho plyne, že i v nastávajícím ročníku ženské extraligy budou v týmu dostávat příležitost mladé české hráčky a tým povede trenérka Marcela Krämer s asistenty Karlem Drahokoupilem a manažerem klubu Romanem Malečkem.

„Vedení klubu se rozhodlo, že stávající třináctičlenný kádr rozšíří zhruba na dvacet o další talentované hráčky z juniorských kádrů, ale také o mladé české hráčky ‚odjinud‘ a konkrétní soupisku cca patnácti vybraných hráček oznámí nejpozději do konce srpna,“ dodává Maleček.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze