Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Jen ubožák tluče ženy, rýpal Kličko. Porazil jsi jen taxikáře, opáčil vyzyvatel

TY TY TY. Já tě naučím. Jakoby gestem říkal Vladimír Kličko | foto:  David Neff, MAFRA

7 2010
Většinou jen naslouchá, jak se jeho soupeři před vzájemným soubojem chvástají, a pak je v ringu poučí. Teď začal slovním útokem on. Ukrajinský boxer Vladimir Kličko před sobotní obhajobou titulů mistra světa v těžké váze organizací WBO, IBF a IBO podráždil britského vyzyvatele Derecka Chisoru.

Rýpl si do něj kvůli nedávnému soudu, který potrestal Chisoru za napadení bývalé přítelkyně.

"Já holky nebiju, tak jako ty. Kdo tluče ženy, je ubožák. Ty nevíš, kde se boxuje. Přece v ringu," uvedl Kličko na tiskové konferenci před sobotním zápasem v Mannheimu. "Jako člověk jsi hrozný. Ukážu ti cestu domů bez titulu," prohlásil čtyřiatřicetiletý Ukrajinec, který se na duel připravoval i sparingy s českým boxerem Ondřejem Pálou.

Ukrajinský boxer Vladimir Kličko se raduje z titulu profesionálního mistra světa v těžké váze.

Chisorovi hrozilo, že kvůli napadení půjde do vězení a přijde o souboj s Kličkem. Nakonec vyvázl s dvanáctitýdenním podmíněným trestem s dvouletou lhůtou a musel zaplatit bývalé partnerce 1500 liber odškodného.

Úřadující britský šampion, jenž má za sebou 14 vítězných zápasů v profiringu, nezůstal ve slovních výpadech pozadu. Kličko podle něj boxoval v minulém zápase jen s "taxikářem". "Já jsem proti tomu rozený bojovník. Já jsem na cestě vzhůru, zatímco Kličko jde dolů. Jeho předchozímu soupeři šlo pouze o šek, mně jde o titul," řekl šestadvacetiletý rodák ze Zimbabwe, který se na zápas chystal na Skotské vysočině.

Autoři: ,


Najdete na iDNES.czmobilní verze