Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Jak propaguje nahý Villegas golf v Kolumbii? Odpaluje do býčí arény

Camilo Villegas pálí míček z výškové budovy do arény pro býčí zápasy

12 2010
Camilo Villegas patří mezi známé tváře světového golfu, v rodné Kolumbii je jedním z nejpopulárnějších sportovců. Není divu, že se snaží ve své zemi propagovat golf, co to jde.

Před pár dny proto v centru Bogoty odpaloval míčky z výškové budovy do arény pro býčí zápasy. Jeho deset pokusů trefit provizorní green "Impossible Hole" uprostřed arény sledovalo dva a půl tisíce lidí. Ze střechy pětadvacetiposchoďové budovy to bylo na malý kus zeleného koberce 115 metrů.

Okolní ulice byly raději uzavřeny, kdyby Villegas náhodou minul. "Nebylo to jednoduché, nikdy jsem nic podobného nezkoušel. Navíc vítr i převýšení jsou úplně jiné než na golfových hřištích," řekl Villegas.

Camilo Villegas pálí míček z výškové budovy do arény pro býčí zápasy

Sedmadvacátý hráč světa propaguje golf i jinými způsoby. Před nedávnem se nechal zlákat k focení do magazínu ESPN.

Osmadvacetiletý Villegas patří mezi nejvíce sexy hráče PGA Tour, alespoň podle nemála anket. Díky vzhledu a vypracované postavě si tak může dovolit být na fotkách nahý.

Camilo Villegas, Phoenix Open

Camilo Villegas má přezdívku "Spiderman" - kvůli jeho přípravě před patováním, při které téměř leží na greenu a pohybuje se právě tak jako známá komiksová postava po zdech.

"Necítil jsem se zrovna ve své kůži, když jsem stát nahý před fotografem," řekl Villegas. "Je to pro sportovní magazín, ne erotický," dodal s tím, že fotky mají ukazovat, jak se posilovna stala součástí jeho života. Villegasovu muskulaturu kdysi pochválil i Tiger Woods, mimochodem taky vášnivý návštěvník posilovny. Podle světové jedničky právě svaly mohou za to, že Villegas má jeden z nejlepších švihů na PGA Tour.

Sandra Galová, kalendář ESPN

Odvážné fotky pro ESPN loni nafotila i golfistka s českými kořeny Sandra Galová (vlevo).

Loni se v časopisu ESPN objevila i golfistka Sandra Galová, Němka žijící a hrající v USA, jejíž rodiče pocházejí z Česka.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze