Diskuze

Čtyři fauly za minutu a z Burgrové byla ve finále nehrající kapitánka

Faul každých šestnáct vteřin. Ilona Burgrová nesehrála ve finále Euroligy basketbalistek šťastnou roli; během 64 vteřin posbírala čtyři osobní chyby a tím dohrála. "Po vítězném zápase se tomu můžu smát a říkat, jak jsem vynikající, co všechno zvládnu," vtipkovala 31letá basketbalistka.

ted je to mozna drobnost, ale stridat mela uz po 3tim faulu :-)

0 0
možnosti

Vtipné hlášky od Ilony. Holt jí to nevyšlo zrovna dvakrát dobře, no, ale spoluhráčky to vzaly za ní a společně to zvládly. Každý má někdy blbý den. R^

0 0
možnosti

J44a95n 95N39o19v17ý

13. 4. 2015 12:00

Něco podobného jsem viděl naposled před x lety v mladších žácích, tam to bylo 5 faulů asi za 2 minuty. Ale 4 fauly za 64 sekund ve finále euroligy, to je opravdu unikátní výkon. Plus ještě tam byla od ní tuším jedna ztráta a jeden faul byl koš s faulem. Naštěstí to ale dopadlo pro tým dobře a to je hlavníR^