Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Horák: V play-off máme formu

25 2006
Karviná - Hrdinou druhého finálového zápasu házenkářské extraligy byl Pavel Horák z Baníku Karviná. Devíti góly do branky Zubří se pravděpodobně loučil s karvinskou halou, neboť s vedením Baníku je domluvený, že po sezoně může odejít. "Ale to teď nechci řešit. Vůbec jsem na to nemyslel. Až po finále," odmítal otázky na svou budoucnost.

V první půli jste soupeři nastříleli 23 branek. To vám to tak sedlo?
Za celou sezonu jsme se tak nenahecovali jako na finále. Je to vyvrcholení soutěže. Nám se v základní části nedařilo, venku jsme vyhrávali o gól, ale v play-off jsme chytili formu. A když Zubří hraje ve finále útočnou hru, dají se využít mezery, které nechává vzadu.

Takže i třetí zápas v Zubří bude pro vás jednoduchý?
V Zubří to bude ještě velký boj. Zubří totiž není vůbec lehký soupeř. Ale určitě budeme rádi, když se nám podaří sérii ukončit ve třech zápasech. Zatím nám pomáhalo, že soupeř hraje to, na co jsme se připravovali. Nepřekvapili nás.

Neprozradíte přece jen něco o svém budoucím angažmá. Chodí vám nabídky ze Španělska, Německa...
Budu se rozhodovat nejen podle finančních podmínek, ale také podle toho, jak to v klubu funguje, jací jsou tam lidé. Není to nějaká měsíční stáž, nechci odejít jen na chvíli.Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze