Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Golfový Ryder Cup 2014 aneb věděli jste, že...

V roce 2014 bude Skotsko hostit největší událost v globálním golfovém kalendáři poprvé za více než 40 let, kdy se Ryder Cup bude konat na Gleneagles. | foto: Fairmont

4 2010
První neformální soutěžní golfové klání mezi britskými a americkými týmy se konalo na hřišti The King u hotelu Gleneagles v roce 1921. Silný britský tým, jehož členem byl i James Braid, turnaj vyhrál a dal tak vzniknout golfovému rivalství, které trvá už téměř celé století a známe jej jako Ryder Cup.
Komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Colin Montgomerie, který je kapitánem pro Ryder Cup 2010, je jedním z nejplodnějších profesionálních golfistů a v poháru Ryder Cup se objevil sedmkrát po sobě.

Golf ve Skotsku.

Sam Torrance učinil Skotsko pyšným při poháru Ryder Cup v roce 2002, kdy byl kapitánem vítězného týmu na Belfry, na kterém předtím dal svůj vítězný pat při Ryder Cup v roce 1985.

V roce 2014 bude Skotsko hostit největší událost v globálním golfovém kalendáři poprvé za více než 40 let, kdy se Ryder Cup bude konat na Gleneagles. Tato událost vynese golfový kredit Skotska opět do popředí a všechny zraky se stočí na známé hřiště PGA Centenery Course a budou sledovat 40. Ryder Cup.

Bude to poprvé, kdy Skotsko pořádá tak obří akci, která je třetí největší sportovní událostí na světě. Očekává se, že Ryder Cup 2014 přiláká každý den 40 000 diváků.

Golf ve Skotsku.

Více informací o golfu ve Velké Británii naleznete na www.visitbritain.cz.Témata: Ryder Cup


Najdete na iDNES.czmobilní verze