Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Golf v Cornwallu

Golf v Cornwallu. | foto: VisitBritain

24 2010
Hrabství Cornwall, nazývané také jako "anglická riviéra", se rozkládá na nejjižnějším výběžku Anglie. Cestovatele sem láká především nádherná příroda, majestátní hrady, archeologická naleziště a starobylá města. Cornwall má více hřišť na hlavu něž kterákoli jiná část Británie s výjimkou Skotska.
Komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Krajina Cornwallu je jako stvořená pro golf. Rozeklané pobřeží a svěží tráva se báječně doplňují a společně vytvářejí téměř dokonalé golfové prostředí. Nezáleží na tom, jestli dáváte přednost linksovým nebo parkovým hřištím, Cornwall nabízí nejlepší golf pro každého.

soutěžte s visitbritain

Zkuste štěstí - VisitBritain pro vás připravila soutěž o luxusní golfový zájezd pro celý flight. Stačí odpovědět na soutěžní otázku.

Trethorne je vynikající parkové hřiště se vzrostlými stromy, jezery a potůčky, které jsou pro golfistu opravdovou výzvou od prvního týčka po poslední 18. jamku. Ideální je poloha nedaleko silnice A30.

Dalším místem, na které byste si měli udělat čas, je Trevose. Rozkládá se v nádherné lokalitě na severním pobřeží Cornwallu v zálivu Constantine Bay. Nabízí tři hřiště vytvořená tak, aby vyhověla golfistům různých schopností. Mistrovské 18jamkové hřiště navrhnul Harry Colt, proslavený návrhy těžkých hřišť Muirfield, Pine Valley a Wentworth.

Golf v Cornwallu.

Tento fakt dává tušit, jaká překvapení a nástrahy vás v Trevose čekají. Se širokými fervejemi a linksovou strukturou je nezapomenutelným testem schopností a současně skvělým zážitkem.

Nicméně, pokud si na mistrovské hřiště netroufnete, jsou tu další dvě devítky. "Nové" devítijamkové hřiště nabízí skvělou hru se spoustou překážek, naopak "krátké" hřiště je ideální pro začátečníky a pro ty, kdo se na hřišti ještě necítí úplně jistí v kramflecích.

Golf v Cornwallu.

Ale to byly jen dvě z mnoha a mnoha skvělých hřišť v Cornwallu a okolí, a jediný způsob, jak je opravdu poznat, je přijet sem a zahrát si na nich. Na ty, kteří přijedou, čekají fantastické vzpomínky z hřiště i mimo něj.
V Cornwallu se nachází 33 golfových klubů.

Nejstarší z nich je West Cornwall, založený v roce 1889, nejnovější je Rosearrow, otevřený v roce 1996. Jedno ze dvou hřišť v St Mellion, nedaleko od Plymouthu, navrhoval Jack Nicklaus.

Více informací o Velké Británii hledejte na www.visitbritain.cz.
Staňte se fanouškem Love UK na Facebooku.

Najdete na iDNES.czmobilní verze