DIVIZE A
SKUPINA A - OSTRAVA, ČEZ ARÉNA A
DATUM | ČAS | ZÁPAS | VÝSLEDEK |
6. 12. | 14:10 | Švédsko - Itálie | 18:0 (7:0, 5:0, 6:0) |
6. 12. | 17:10 | Rusko - ČESKO | 1:8 (0:2, 1:2, 0:4) |
7. 12. | 11:10 | Lotyšsko - Rusko | 4:3 (1:1, 1:1, 2:1) |
7. 12. | 17:10 | ČESKO - Švédsko | 4:5 (2:1, 1:1, 1:3) |
8. 12. | 11:10 | Itálie - Lotyšsko | 3:9 (0:3, 2:3, 1:3) |
8. 12. | 14:10 | Rusko - Švédsko | 1:18 (0:6, 1:5, 0:7) |
9. 12. | 11:10 | Itálie - Rusko | 7:7 (1:5, 2:1, 4:1) |
9. 12. | 17:10 | Lotyšsko - ČESKO | 3:5 (1:2, 1:1, 1:2) |
10. 12. | 11:10 | Švédsko - Lotyšsko | 12:4 (4:1, 3:2, 5:1) |
10. 12. | 17:10 | ČESKO - Itálie | 12:2 (4:0, 5:1, 3:1) |
Tabulka
Z | V | R | P | S | B | ||
1. | Švédsko | 4 | 4 | 0 | 0 | 59:9 | 8 |
2. | Česko | 4 | 3 | 0 | 1 | 29:11 | 6 |
3. | Lotyšsko | 4 | 2 | 0 | 2 | 20:23 | 4 |
4. | Rusko | 4 | 0 | 1 | 3 | 12:37 | 1 |
5. | Itálie | 4 | 0 | 1 | 3 | 12:46 | 1 |
SKUPINA B - OSTRAVA, ČEZ ARÉNA A
DATUM | ČAS | ZÁPAS | VÝSLEDEK |
6. 12. | 11:10 | Estonsko - Švýcarsko | 6:7 (2:2, 3:3, 1:2) |
6. 12. | 20:10 | Norsko - Dánsko | 7:3 (4:0, 3:0, 0:3) |
7. 12. | 14:10 | Finsko - Estonsko | 7:0 (4:0, 0:0, 3:0) |
7. 12. | 20:10 | Švýcarsko - Norsko | 9:6 (2:2, 3:3, 4:1) |
8. 12. | 17:10 | Dánsko - Finsko | 2:8 (1:5, 1:2, 0:1) |
8. 12. | 20:10 | Estonsko - Norsko | 5:13 (2:3, 1:6, 2:4) |
9. 12. | 14:10 | Dánsko - Estonsko | 5:7 (1:1, 0:2, 4:4) |
9. 12. | 20:10 | Finsko - Švýcarsko | 4:0 (0:0, 1:0, 3:0) |
10. 12. | 14:10 | Norsko - Finsko | 5:15 (1:2, 1:7, 3:6) |
10. 12. | 20:10 | Švýcarsko - Dánsko | 12:1 (3:0, 5:0, 4:1) |
Tabulka
Z | V | R | P | S | B | ||
1. | Finsko | 4 | 4 | 0 | 0 | 34:7 | 8 |
2. | Švýcarsko | 4 | 3 | 0 | 1 | 28:17 | 6 |
3. | Norsko | 4 | 2 | 0 | 2 | 31:32 | 4 |
4. | Estonsko | 4 | 1 | 0 | 3 | 18:32 | 2 |
5. | Dánsko | 4 | 0 | 0 | 4 | 11:24 | 0 |
PLAY OFF - PRAHA, O2 ARENA, SPARTA ARÉNA
DATUM | HALA | ČAS | ZÁPAS | VÝSLEDEK | |
13. 12. | Sparta | O 9. MÍSTO | 17:10 | Dánsko - Itálie | 5:2 (1:1, 0:0, 4:1) |
13. 12. | O2 | O 7. MÍSTO | 10:10 | Rusko - Estonsko | 14:8 (4:3, 8:2, 2:3) |
13. 12. | O2 | SEMIFINÁLE | 16:10 | Finsko - ČESKO | 4:2 (0:1, 1:2, 1:1) |
13. 12. | O2 | SEMIFINÁLE | 19:10 | Švédsko - Švýcarsko | 3:2 P (0:1, 2:1, 0:0 -1:0) |
14. 12. | O2 | O 5. MÍSTO | 10:10 | Lotyšsko - Norsko | 6:5 (3:0, 1:3, 2:2) |
14. 12. | O2 | O 3. MÍSTO | 13:10 | Švýcarsko - ČESKO | 5:4 P (1:0, 0:1, 3:3 - 1:0) |
14. 12. | O2 | FINÁLE | 16:10 | Finsko - Švédsko | 7:6 P (4:0, 0:3, 2:3 - 1:0) |
DIVIZE B
SKUPINA C - OSTRAVA, ČEZ ARÉNA B
DATUM | ČAS | ZÁPAS | VÝSLEDEK |
6. 12. | 10:10 | Německo - Velká Británie | 25:5 (6:2, 9:3, 10:0) |
6. 12. | 13:10 | Singapur - Rakousko | 2:8 (0:6, 1:1, 1:1) |
7. 12. | 10:10 | Slovinsko - Singapur | 5:6 (3:3, 2:2, 0:1) |
7. 12. | 13:10 | Rakousko - Německo | 1:6 (1:4, 0:2, 0:0) |
8. 12. | 10:10 | Singapur - Německo | 3:18 (1:3, 1:6, 1:9) |
8. 12. | 13:10 | Velká Británie - Slovinsko | 4:5 (1:2, 0:0, 3:3) |
9. 12. | 10:10 | Slovinsko - Rakousko | 4:8 (3:2, 0:2, 1:4). |
9. 12. | 13:10 | Velká Británie - Singapur | 3:8 (2:2, 0:5, 1:1) |
10. 12. | 10:10 | Rakousko - Velká Británie | 9:3 (2:0, 5:3, 2:0) |
10. 12. | 13:10 | Německo - Slovinsko | 13:3 (2:3, 4:0, 7:0) |
Konečná tabulka
Z | V | R | P | S | B | ||
1. | Německo | 4 | 4 | 0 | 0 | 62:12 | 8 |
2. | Rakousko | 4 | 3 | 0 | 1 | 26:15 | 6 |
3. | Singapur | 4 | 2 | 0 | 2 | 19:34 | 4 |
4. | Slovinsko | 4 | 1 | 0 | 3 | 17:31 | 2 |
5. | Velká Británie | 4 | 0 | 0 | 4 | 15:47 | 0 |
SKUPINA D - OSTRAVA, ČEZ ARÉNA B
DATUM | ČAS | ZÁPAS | VÝSLEDEK |
6. 12. | 16:10 | Polsko - Nizozemsko | 14:4 (5:0, 4:4, 5:0) |
6. 12. | 19:10 | Japonsko - USA | 4:5 (0:1, 3:2, 1:2) |
7. 12. | 16:10 | Maďarsko - Polsko | 4:14 (0:4, 4:5, 0:5) |
7. 12. | 19:10 | Nizozemsko - Japonsko | 3:8 (1:3, 1:4, 1:1) |
8. 12. | 16:10 | USA - Maďarsko | 7:5 (3:2, 4:3, 0:0) |
8. 12. | 19:10 | Polsko - Japonsko | 6:4 (2:1, 2:1, 2:2) |
9. 12. | 16:10 | Maďarsko - Nizozemsko | 7:5 (2:1, 1:4, 4:0) |
9. 12. | 19:10 | USA - Polsko | 3:6 (1:1, 1:2, 1:3) |
10. 12. | 16:10 | Japonsko - Maďarsko | 5:2 (2:1, 2:0, 1:1) |
10. 12. | 19:10 | Nizozemsko - USA | 4:8 (2:2, 0:2, 2:4) |
Tabulka
Z | V | R | P | S | B | ||
1. | Polsko | 4 | 4 | 0 | 0 | 40:15 | 8 |
2. | USA | 4 | 2 | 0 | 2 | 23:19 | 4 |
3. | Japonsko | 4 | 2 | 0 | 2 | 21:16 | 4 |
4. | Maďarsko | 4 | 1 | 0 | 3 | 18:31 | 2 |
5. | Nizozemsko | 4 | 0 | 0 | 4 | 16:37 | 0 |
PLAY OFF - PRAHA, SPARTA ARÉNA, O2 ARENA
DATUM | HALA | ČAS | ZÁPAS | VÝSLEDEK | |
12. 12. | Sparta | O 19. MÍSTO | 10:10 | Nizozemsko - V.Británie | 4:3 (1:0, 1:1, 2:2) |
12. 12. | Sparta | O 17. MÍSTO | 13:10 | Maďarsko - Slovinsko | 5:4 (1:1, 3:0, 1:3) |
12. 12. | Sparta | SEMIFINÁLE | 16:10 | Německo - USA | 9:4 (1:2, 3:2, 5:0) |
12. 12. | Sparta | SEMIFINÁLE | 19:10 | Polsko - Rakousko | 7:3 (1:0, 3:1, 3:2) |
13. 12. | Sparta | O 15. MÍSTO | 11:10 | Singapur - Japonsko | 4:2 (0:1, 3:1, 1:0) |
13. 12. | Sparta | O 13. MÍSTO | 14:10 | USA - Rakousko | 9:5 (5:2, 2:1, 2:2) |
13. 12. | O2 | FINÁLE (11. M.) | 13:10 | Německo - Polsko | 11:7 (4:1, 5:3, 2:3 |
KONEČNÉ POŘADÍ
1. FINSKO
2. ŠVÉDSKO
3. ŠVÝCARSKO
4. Česko
5. Lotyšsko
6. Norsko
7. Rusko
8. Estonsko - o postup na MS 2010 bude hrát kontinentální kvalifikaci
9. Dánsko - o postup na MS 2010 bude hrát kontinentální kvalifikaci
10. Itálie - o postup na MS 2010 bude hrát kontinentální kvalifikaci
11. Německo - postupuje přímo na MS 2010
12. Polsko
13. USA
14. Rakousko
15. Singapur
16. Japonsko
17. Maďarsko
18. Slovinsko
19. Nizozemsko
20. Velká Británie