Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Finalistkám Miss aerobik zazpívá Gott

26 2006
Praha - Zazpívají jim Karel Gott a Petr Kolář, povídat si budou například s Petrem Nárožným, Michalem Suchánkem či s Tomášem Krejčířem, hodnotit je budou mimo jiné wimbledonský vítěz Jan Kodeš a veslařský medailista Václav Chalupa. I to čeká půvabná děvčata v 11. ročníku finále soutěže Miss aerobik ČR 2006.

Populární akci pořádá tradičně agentura CARE ALFA a finálový večer proběhne v sobotu 30. září v TOP HOTELU Praha.

Deset sympatických finalistek, které vzešly z červnového semifinále, se má na co těšit. Čekají je čtyři soutěžní disciplíny: ukázka cvičební hodiny aerobiku za vedení mistra světa ve sportovním aerobiku Davida Hufa, závod na veslařském trenažeru, konverzace se známou osobností a závěrečná promenáda v plavkách.

Děvčata si jednotlivé osobnosti pro krátký dialog vylosují, na výběr mají Martina Dejdara, Richarda Genzra, Petra Fejka, Tomáše Krejčíře, Petra Nárožného, Michala Novotného, Josefa Pejchala, Tomáše Savku, Michala Suchánka a Václava Vydru.

V doprovodném programu soutěže, která nese podtitul Hledáme nejpůvabnější sportující dívku či ženu, vystoupí vedle Karla Gotta a Petra Koláře také Daniela Šinkorová, Vlastimil Horváth a Vašo Patejdl. Moderátory tříapůlhodinového programu jsou Jana Adamcová s Daliborem Gondíkem.

V sedmnáctičlenné porotě usednou například někdejší přední světový tenista a wimbledonský vítěz z roku 1973, mnohonásobný medailista ze světových a evropských šampionátů a vítěz Světového poháru ve veslování Václav Chalupa a slávistický hokejista Michal Vondrka.

Konečné pořadí určí součet bodů ze všech disciplín, ve finále jsou oficiálně vyhlašována první tři místa, vedle Miss aerobik také první a druhá vicemiss. Na základě součtu hlasů v anketách mediálních partnerů bude rovněž vyhlášena Miss aerobik Média.

Vítězka jedenáctého ročníku bude moci rok bezplatně používat nový osobní automobil, dále se soutěží mj. o atraktivní zájezdy, bytové vybavení v hodnotě 100 000 korun a o sportovní trenažery.

Součástí programu je finále 7. ročníku soutěže MiniMiss aerobik, do něhož ze základního kola a semifinále postoupilo pět dívek ve věku od sedmi do deseti let.

Vstupenky na sobotní finálový večer, který začíná v 17.00, lze ještě zakoupit přímo v dějišti soutěže v TOP HOTELU na pražském Chodově v Blažimské ulici.

Autor:


Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze