Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Federace nabídne populární tváře a golf levně: za 99 korun!

XIV. večer českého golfu - Marek Eben a Vladimír Šmicer. | foto: Martin Kabát

19 2010
Součástí projektu České golfové federace dosáhnout do roku 2013 nárůstu členské základny až na sto tisíc golfistů je i projekt, na kterém bude spolupracovat s kluby po celé republice. A jde v něm o peníze.

Pro zájemce o golf připravila federace startovní balíček za 99 korun. V ceně jsou tři vstupy na driving range, pět set míčků k odpálení na cvičné louce a tři lekce s kvalifikovaným trenérem nebo cvičitelem.

Součástí startovního balíčku bude i možnost získat za 200 korun osvědčení pro hru na hřišti. Každý začínající golfista se ale nejprve musí předvést na devíti jamkách, prokázat znalosti etikety a pravidel a respektovat tradice hry.

Dosud nevídaná cena za golfové aktivity má přilákat potenciální hráče, aby se na vlastní kůži přesvědčili, že golf není elitářským, málo dynamickým, ani příliš drahým sportem.

Celý projekt "Hraj golf, změň život" bude představen po blížící se valné hromadě ČGF. Nové golfisty osloví i některé významné osobnosti z oblasti sportu, vědy, techniky a kultury. Hlavní tváří kampaně bude herec a moderátor Marek Eben.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze