Program 1. kola týmové soutěže komentuje Tomáš Hlavinka

Gabriela Dabrowská - Karolína Plíšková 4:6, 2:6
Z on-line přenosu je to vše, díky za pozornost a hezký zbytek neděle.
2:6
Game ČESKO Karolína Plíšková vyhrává 6:4, 6:2 a zajišťuje českému týmu rozhodující bod k postupu do semifinále.
40-15
Těžký volej na síti, ale Plíšková ho zvládla skvěle. Bekhendem do protipohybu. Dva mečboly pro českou hráčku.
30-15
Přímý bod z podání.
15-15
Vítězný úder české hráčky šel do rohu kurtu přesně na základní čáru.
0-15
Na servisu Plíšková.
2:5
Game ČESKO Dabrowská musela přes druhé podání a Plíšková se trefila do returnu. Využívá tak brejkbol a bere soupeřce podání. Vede 2:5 a půjde podávat na vítězství.
40-A
Kanadská hráčka zahrála od země do sítě.
shoda
Shoda.
40-30
Příliš dlouhý return české reprezentantky.
30-30
Dabrowské vyšel prohoz po lajně.
15-30
Laciná chyba Plíškové.
0-30
Dělový return české hráčky. Pak zahrála Kanaďanka příliš dlouhý úder.
0-15
Dabrowská se teď musela bránit, až byla donucená k chybě.
2:4
Game KANADA Plíšková ztrácí podání. Tento game jí na podání vůbec nevyšel. Kanaďanka snižuje na 2:4 a jde servírovat.
15-40
Dabrowská vylákala Plíškovou k síti, kde ji donutila k chybě. A Kanaďanka má dva brejkboly.
15-30
Chyba z bekhendu Plíškové.
15-15
Česká hráčka chtěla zahrát vítězný úder po čáře, ale mířila do deblového koridoru.
15-0
Plíšková byla na síti připravená na prohoz z rakety Dabrowské.
1:4
Game KANADA Dabrowská si poprvé v druhém setu drží podání. Ale pouze tím snižuje nepříznivě se vyvíjející skóre na 1:4. Podávat jde česká hráčka.
40-15
Příliš dlouhý úder Plíškové od základní čáry.
30-15
Těsný aut z returnu.
15-15
Povedený a hlavně vítězný volej české hráčky u sítě.
15-0
Podává Kanaďanka.
0:4
Game ČESKO Dabrowská returnovala pouze do sítě. Plíšková vede 4:0 a kráčí k vítězství.
40-30
Česká hráčka zkusila Kanaďanku na síti přelobovat, ale přišla smeč.
40-15
Další přímý bod z podání.
30-15
Plíšková zahrála těžký míč od země do sítě.
30-0
Return Dabrowské vyletěl daleko ven z kurtu.
15-0
Podává česká reprezentantka.
0:3
Game ČESKO Druhý brejkbol už Plíšková proměnila. Podruhé v druhém setu bere soupeřce podání a vede 3:0.
15-40
Ten první Kanaďanka odvrátila.
0-40
A další dvojchyba. Tři brejkboly pro českou hráčku.
0-30
Což potvrzuje dvojchybou.
0-15
To Dabrowská se teď na servisu spíš trápí.
0:2
Game ČESKO Plíšková si drží servis. Na podání je už mnohem jistější než v úvodu utkání.
A-40
shoda
Češka brejkbol odvrací.
30-40
Plíšková se hned po podání dostala do obrany a soupeřka toho využila. Česká hráčka čelí brejkbolu.